VAŠE LIGA vzkazuje: Nepinkej to, začni hrát!

VAŠE LIGA vzkazuje: Nepinkej to, začni hrát!

Největší amatérská sportovní liga v ČR ve squashi, badmintonu, tenisu a beach volejbalu tak míří na všechny, kteří si jdou občas „pinknout“ s kamarády, ale o tom, že by hráli častěji, a navíc ještě v lize, neuvažují. Pojďme to přehodnotit a začněme se konečně hýbat pravidelně.

„My jsme přitom amatérská liga, kam se může přihlásit úplně kdokoliv,“ říká organizátor pražské buňky VAŠÍ LIGY Jakub Hojer a naznačuje tak, že strach ze slova „liga“ není na místě. V celé České republice mají přes 1 600 přihlášených hráčů, takže nemusíte mít strach, že budete hrát s nějakým profesionálem. Hned od začátku budete hrát s lidmi, kteří jsou na té stejné úrovni jako vy. „Lidí je v ligách dost,“ ujišťuje Jakub, přičemž na výběr máte badminton, squash, beach volejbal a tenis.

Takových, kteří před rokem začínali a teď už na turnajích hrají vyrovnané zápasy s pokročilými hráči, rozhodně není málo. Většinou se zlepšují jenom tím, že hrají čtyřikrát do měsíce. Některé sport tak chytne, že si na pomoc přizvou trenéra, který jim pomůže vypilovat techniku.

Foto: Studenta

Sečteno a podtrženo - z lidí, kteří si přišli VAŠI LIGU jen vyzkoušet, se stávají zapálení hráči, kteří si svůj sport natolik oblíbili, že hrají třeba i na turnajích, jezdí na tréninkové kempy a napjatě sledují výsledky svých soupeřů. Do poslední chvíle totiž někdy nevíte, jestli spadnete nebo se udržíte ve skupině.

VAŠELIGÁCKÁ sezona trvá čtyři měsíce a přihlašování do té letní končí už 31. května.

Více informací o tom, jak přesně liga funguje, co je zapotřebí k registraci a taky třeba harmonogram dobrovolných turnajů, které VAŠE LIGA pořádá, najdete ZDE.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější