Veletrh studia a práce v Austrálii – EduSummit 2010

Veletrh studia a práce v Austrálii – EduSummit 2010

Austrálie. Pro našince bezesporu synonymum esence dálek a cestovatelsky vzrušujícího snění, navíc obohaceného možností být obklopen atraktivním cizojazyčným prostředím.  Opuštěním ohraného pole každodenních všedností se vám převrátí svět vzhůru nohama a vy tak máte možnost spatřit vlastní život v poněkud jiných souvislostech. Ať už jste po škole, či máte-li už jen prostě plné zuby svého šéfa, jde o skvělou volbu, jak si prohloubit lingvistické dovednosti a nasát do plic omamnou vůni širého světa.

Stejně jako každý rok na jaře pořádá společnost AustraliaOnline již 7.ročník největšího veletrhu studia a práce v Austrálii - EduSummit 2010. Pro všechny návštěvníky jsme připravili nový katalog se speciálním DVD o cestě Simony a Michala do Austrálie! Proběhne soutěž o 12 týdenní jazykový kurz na jazykové škole v Sydney.

Vstup na veletrh je zdarma!

Na veletrhu Australian EduSummit 2010 se dozvíte vše o studiu, práci nebo cestování po Austrállii. Během veletrhu se všem návštěvníkům představí více než 35 škol z celé Austrálie. Každý návštěvník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých škol a vybrat si tu nejvhodnější. Některé školy vyslaly na veletrh své australské zástupce, se kterými si bude možné osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech ,trvalých pobytech a práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit 3000 Kč! Na australský hudební nástroj didgeridoo zahraje během veletrhu muzikant Honza Lobreis.

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45

1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 23.04.2010 - Pátek od 12:00 do 18:00 hodin

2. BLOK PŘEDNÁŠEK - 24.04.2010 - Sobota od 10:00 do 14:00 hodin

3. BLOK PŘEDNÁŠEK - 24.04.2010 - Sobota od 14:00 do 17:00 hodin

BRNO – Právnická fakulta Masarykovy univerzity - Posluchárna 038 - Veveří 70

1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 20.04.2010 - Úterý od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA – Univerzitná knižnica v Bratislavě - Přednášková sála, Venturska 11

1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 21.04.2010 - Streda od 13:00 do 19:00 hodin

PROČ SI NENECHAT VELETRH UJÍT?

  • Soutěž o 12ti týdenní jazykový kurz v Sydney.
  • Představení nové knihy o studiu, práci a cestování po Austrálii.
  • Zdarma dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie.
  • Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích. Můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol.
  • Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii.
  • Můžete využít kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200,- až do 450,- AUD.
  • KOREAN AIR vám nabídne prostřednictvím AustraliaOnline speciální zvýhodněné ceny letenek do Austrálie a Nový Zéland.
  • Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na EduSummit 2010 přiletí z Austrálie.
  • Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie.

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více jak 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 1500 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE.CZ

Společnost AustraliaOnline.CZ se již 16 let zabývá zprostředkováním studentských pobytů a emigrace. V Austrálii poskytuje tato agentura všem svým studentům silné zázemí. Studenti mohou počítat s podporou česko-slovenského studentského centra se sídlem v Sydney. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. V České republice využívá služeb AustraliaOnline.CZ skoro polovina všech zájemců co míří za studiem na jižní polokouli.

Více informací o veletrhu EduSummit 2010 a přehled všech zúčastněných škol naleznete na http://www.australiaonline.cz/edusummit

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější