VIDEO: 10 000 piv na kolejích Harcov!

VIDEO: 10 000 piv na kolejích Harcov!

Párty na kolejích jsou pro vysokoškolské studenty samozřejmostí, ale co se stane, když tam dovezete 10 000 piv?

Díky soutěži Kolej roku dostala vítězná kolej 10 000 piv Gambrinus 11° XCLNT na oslavu svého vítězství. Titul Nejlepší kolej získaly v letošním prvním ročníku soutěže liberecké koleje Harcov, které spadají pod Technickou univerzitu v Liberci. V tu chvíli se ukázala pravdivost slov, že si studenti s chutí užijí každou akci. I za deštivého počasí ukázali, že si výhru zaslouží a že 10 000 piv není zas tak moc. Všechna byla rozdána již během hodiny a půl.

VIDEO sleduj ZDE!

FOTOgalerii v plném rozsahu najdeš ZDE!

A párty mohla začít. Společně s pivem Gambrinus 11° XCLTN, třetince s jedinečným designem, která potěší zrak, hmat i chuťové pohárky. Soutěž Kolej roku pořádal studentský magazín a portál Studenta.cz, který tímto chtěl upozornit na kvalitu českých kolejí. Ty se navzdory předpokladům ve většině případů ukázaly jako ideální bydlení pro většinu vysokoškoláků.

Foto: Studenta

A co studenti nejvíce oceňují na Harcově? I přesto, že vybavenost kolejí dosasuje téměř hotelové úrovně, studenti si cení především společenského života, který na Harcově probíhá. Zábavu si tam najde každý. Vedle sportovních hřišť, která jsou studentům plně přístupná, využívají i nabídek kulturního života a barů, které se nacházejí přímo v areálu kolejí.

Foto: Studenta

V soutěži Kolej roku hlasovalo více než 10 000 studentů ze 106 kolejí po celé ČR. Samotný web kolejroku.cz zaznamenal v průběhu svého dvouměsíčního fungování téměř 100 000 návštěv.

Více info na www.kolejroku.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější