VIDEO: 5 nejlépe placených modelek světa!

VIDEO: 5 nejlépe placených modelek světa!

Krásné, mladé a dokonalé. Hovoříme o nejkrásnějších ženách světa, o topmodelkách.  Roční příjmy nejlépe placených manekýn se pohybují v milionech dolarů. V této branži vyšší částky nejsou žádnou výjimkou. Zkušené modelky umí svou tvář dobře prodat, a tak si mohou dovolit přebírat mezi nejlukrativnějšími nabídkami světových značek jako Calvin Klein , Rimmel nebo Yves Saint Laurent (YSL). Své o tom ví i krásná Gisele Bündchen - nejlépe placená modelka světa s ročním příjmem neuvěřitelných 45 milionu dolarů.

Jak se stát modelkou…

A jaká je cesta obyčejné holky ke krásné dlouhonohé topmodelce? Velmi náročná. Mnoho dívek se k modelingu většinou dostane díky nejrůznějším soutěžím krásy. Jejich život je naplněn samými konkurzy a touhou být tou nejlepší ze všech. Většina z dnes světově známých a dobře placených modelek má za sebou tvrdý život plný dřiny, stresu a špatného zdravotního stylu. Ale ani úspěch v soutěži nezajistí začínajícím modelkám stálé místo na přehlídkovém mole. Uspět a udržet se v branži modelingu je díky vysokému počtu mladých ambiciózních dívek velmi náročné. Disciplína spojená se soutěží se často srovnává s tvrdou atmosférou sportovních soutěží. A jaké krásky mají nejtučnější konta?

1. Gisele Bündchen - 45 miliónů dolarů (759 600 000 korun)

Nejlépe placenou modelkou světa se stala již podruhé Brazilka Gisele Bündchen. Díky spolupráci s Pantene svůj příjem dokonce zdvojnásobila. Během doby, kdy se stala hlavní tváří této značky, vzrostl příjem firmy v oblasti Latinské Ameriky až o 40%. Další hlavní příjem topmodelky tvoří procenta z prodeje obuvi Ipanema. V minulosti Gisele Bündchen spolupracovala například se známou značkou luxusního spodního prádla Victoria´s Secret . Své místo na výsluní světových mol neztrácí, přestože se nedávno vdala za fotbalistu Toma Bradyho a porodila syna.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

2. Heidi Klum - 20 miliónů dolarů (337 600 000 korun)

Topmodelka Heidi Klum se nejvýrazněji zapsala do povědomí širší veřejnosti působením v úspěšném pořadu Project Runway. Heidi je žena mnoha povolání, a tak se kromě modelingu věnuje již zmíněnému moderování televizního pořadu, produkci i občasnému herectví. K modelingu se dostala prostřednictvím soutěže Modelka roku 1992, kam ji donutila kamarádka vyplnit přihlášku.

Foto: Studenta

3. Kate Moss - 13, 5 miliónů dolarů (227 880 000 korun)

Během své kariéry se anglická rodačka Kate Moss stala tváří světoznámých značek včetně Calvin Klein, Dior, YSL či Rimmel a zdobila titulní strany časopisů Elle a Vogue. Na třetí místo našeho žebříčku se dostala díky příjmu 13,5 milionů dolarů za rok. Třiceti šestiletá Kate se stále živí modelingem a návrhářstvím. V roce 2007 uzavřela smlouvu s oděvní firmou Topshop a představila vlastní parfém „Kate Moss“.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

4. Alessandra Ambrosio - 5 miliónů dolarů (84 400 000 korun)

Během posledních let je po jihoamerických modelkách velký zájem, a tak není divu, že další modelkou v našem seznamu je rodačka z Brazilie Alessanda Ambroisi. Slávu ji zajistila značka Victoria´s Secret, které propůjčila svou půvabnou tvář. Mezi modelkami je známá milou, skromnou povahou a vřelému vztahu ke své rodině, který ji vydržel i přes velkou slávu a publicitu posledních let.

Foto: Studenta

5. Natalia Vodianova - 4 milióny dolarů (67 520 000 korun)

Natala Vodianovov, manželka Justina Portmana a matka dvou dětí, patří mezi nejznámější ruské topmodelky minulé dekády. Natalia neměla lehký život. Přesto se stala symbolem šťastného konce pro mnoho ruských dívek. Z chudé holčičky se stala slavná topmodelka. Oproti jiným modelkám je Natalia „věrná“ svým partnerům, a tak nejčastěji fotí pro značky jako Gucci či Calvin Klein.

Foto: Studenta

Zuzana Plecitá

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější