VOLNÁ POZICE: Redaktor kariérní rubriky

Hledáme posilu do redakce na tvorbu článků s kariérní tematikou.

REDAKTOR/KA

(externí spolupráce v Praze)

Náplň práce:

- na základě předložených témat příprava článků, rozhovorů a reportáží s kariérní (příp. vzdělávací) tematikou

Požadujeme:

- profesionála/ku v oboru, freelancera

- zkušenosti s vedením rozhovorů s manažery, vysoce postavenými profesionály

- vzdělání v oboru - žurnalistika, marketing, ekonomie (není nutnou podmínkou)

- odpovídající reference - tzn. tvorba pro respektovaná a profesionální média (ne školní nebo studentské a kulturní servery na amatérské úrovni)

- orientace na čtenost a atraktivitu tématu a zpracování

- samostatnost, flexibilita a ochota jezdit na rozhovory a reportáže ven z Prahy

- příjemné a profesionální vystupování při kontaktu se zástupci firem

Nabízíme:

- možnost publikovat svou tvorbu v největším magazínu pro vysokoškolské studenty a absolventy v ČR (tisk i on-line)

- odměna za článek dle náročnosti a rozsahu (cca 200 - 400 Kč za normostranu)

- proplacení cestovních nákladů

- více práce v sezoně: únor, březen, duben, květen, září, říjen, listopad, prosinec (tzn. volno na zkouškové)

- zázemí, prestiž a úroveň jedničky v segmentu

- práci v mladém a dynamickém kolektivu