reklama
 
Výzva: Přihlašte se do 2. ročníku soutěže adVENTURE

Výzva: Přihlašte se do 2. ročníku soutěže adVENTURE

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a Americká obchodní komora (Amcham) vyhlašují 2. ročník soutěže adVENTURE, jejímž cílem je podpořit rozvoj inovativních start-up firem a komercializaci výsledků výzkumu a vývoje. Jedná se o soutěž, do které se mohou přihlásit všichni začínající podnikatelé i jednotlivci s neotřelými nápady a nadnárodními ambicemi.
reklama

Osm nejlepších bude moci prezentovat svůj projekt expertní porotě sestavené z renomovaných osobností. Finalisté budou moci své prezentace předem konzultovat se zástupci mezinárodní poradenské společnosti Deloitte a po soutěži obdrží série konzultací a praktických seminářů od dalších partnerů soutěže. Tři nejlepší projetky se mohou těšit také na individuální konzultace s investory i věcné ceny.

Cílem adVENTURE je:

  • poskytnout nadějným inovativním projektům zpětnou vazbu renomovaných odborníků z praxe ohledně jejich komerčního potenciálu, silných a slabých stránek projektu
  • přípravná a následná péče o projekty s největším potenciálem pro další rozvoj
  • vytvořit platformu pro neformální setkávání mladých inovátorů a začínajících podnikatelů se zástupci soukromých fondů rizikového kapitálu a business angels
  • zvýšit informovanost potenciálních investorů o projektech, které jsou v současnosti na trhu

adVENTURE může být jednou z cest ke získání kapitálu pro Vaši expanzi či nalezení obchodního partnera. Podrobnosti o vyhlášení projektu naleznete v přiloženém letáku.

MÁTE-LI ZÁJEM PŘIHLÁSIT SVŮJ PROJEKT, postup a další informace naleznete na: http://www.spolupraceroku.cz/adventure.

Uzávěrka pro zaslání přihlášek je 22. října 2012.

VÍTE-LI O POTENCIONÁLNÍCH ZÁJEMCÍCH O TUTO AKTIVITU, PROSÍME O POSTOUPENÍ INFORMACE.

Kontaktní osoby:

Martin Michalov (martin.michalov@afi.cz)

Veronika Szentiványiová (veronika@amcham.cz)

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější