Známe výherce soutěže o 3 stylové USB flash disky a tyčinky Kofila od ORION

Známe výherce soutěže o 3 stylové USB flash disky a tyčinky Kofila od ORION

„KOFILA, Staň se součástí něčeho velkého.“ To je název jedinečného projektu, který odstartoval v létě na hudebních festivalech. Každý návštěvník stánku Kofila ochutnal vychlazenou tyčinku Kofila nebo novinku Kofila latte a inspiroval se k natočení vzkazu či zprávy do Kofilomatu. Kofilomat je speciální přístroj v designu tyčinky Kofila, na který milovníci Kofily nahrávali své vzkazy. Ti, kdo nahráli vzkaz, získali možnost stát se součástí videoklipu Kofila. 

Díky vám tak vznikl skvělý videoklip, který můžete celý říjen vidět v kinech Cinestar, na hudební televizi Óčko, na autobusových linkách Studentagency, ale také na Facebooku a Youtube. Během října můžete navíc potkat Kofila promotéry na vysokých školách v Praze, Opavě, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Plzni a dostat od nich tyčinku Kofila.

Foto: Studenta

Originální kávová chuť Kofily je již devadesátým rokem na trhu. Kofila však nezůstává pozadu a v letošním roce uvedla na trh novou Kofilu Latte s jemným krémem a intenzivními kousky rozpustné kávy.

Foto: Studenta

Uveřejňujeme tři výherce soutěže „Soutěžte a vyhrajte 3 stylové USB flash disky a tyčinky Kofila od ORION“

1. M. Koutná

Proseč

2. V. Zahálková

Vysoké Mýto

3. F. Ďulík

Brumov-Bylnice

Výhercům gratulujeme! Soutěžní výhry budou odeslány během tohoto týdne.

Herní řád najdete ZDE.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější