10 nejstrašidelnějších převleků na Halloween: Bloody sexy party!

10 nejstrašidelnějších převleků na Halloween: Bloody sexy party!

Již tento víkend nás čeká Halloween! I když se svátek slaví v Čechách v porovnání s jinými zeměmi o něco méně, i letos se s halloweenskými party rozthl pytel. Pojďme se podívat na nejšílenější halloweenské kostýmy, třeba se inspirujete... :-)

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii a podobně. Halloween vznikl z křesťanských oslav svátku Všech svatých a pravděpodobně i z předkřesťanského keltského svátku Samhain - obdoby našeho Nového roku.

Kde se vzal název Halloween?

Název svátku vznikl zkrácením anglického „All-Hallow-even“, tedy „Předvečer Všech svatých“.Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci.  Barvy černá a oranžová.

Oslavte Halloween ve velkém!

Pražský klub SaSaZu pro vás připravil tu nejluxusnější halloweenskou party, hned na celý víkend! Přijďte oslavit dýňový svátek v pátek 29. října a v sobotu 30. října na jedinečnou Bloody Sexy Halloweekend party! Více informací o akci najdete na www.bloodysexy.cz nebo na Facebooku.

Markéta Ježková

Foto: Break.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější