9 nejlepších studentských párty, kde začít nový rok ve velkém

9 nejlepších studentských párty, kde začít nový rok ve velkém

Nutno přiznat, že leden je pro nás studenty trošku zvláštní mezidobí. Zkoušky jsou bohužel pořád v plném proudu a na oslavy dalšího semestru je holt ještě brzo. Pro každou party ale záminka není potřeba, a tak se s námi pojďte podívat na koncerty i další akce, kde případné zimní chmury zaručeně rozeženete!

University Party

Kdy: 7. 1. 2014, 20:00

Kde: Two Faces, Brno

Facebook

Tradiční studentská párty v jednom z nejprovařenějších brněnských klubů se vrací! Jestli vám přes svátky chyběl kontakt se studentským světem, tady do něj zase můžete skočit rovnýma nohama. Pořádné reunion kromě DJe Satoshi zaručí hlavně akční ceny za drinky – vodka nebo třeba tequilla vás tenhle večer vyjde jen na tři pětky... Tak ať si něco pamatujete! :)

Foto: Studenta

DNB 90's

Kdy: 10. 1. 2014, 21:00

Kde: Fabric, Ostrava

Facebook

Jestli jste z Ostravy nebo sem máte cestu, určitě byste si neměli nechat ujít zahájení letošní d'n'b sezony ve Fabricu. Matadoři zlomených beatů vám tady jako tradičně naservírují spoustu oldschool pecek a atmošku z doby, kdy byl tenhle styl ještě v plenkách a většina z nás z něj byla u vytržení. Good old times!

Foto: Studenta

23. narozeniny klubu Rock Café

Kdy: 11. 1. 2014, 19:00

Kde: Rock Café, Praha

Facebook

Legendární klub, kde spousta z nás Pražáků zažila hodně večírků , už zase slaví svoje narozeniny a sfouknout svíčku mu letos nepřijde nikdo jiný než „bezzubý básník“ Kato! Těšit se tak můžete na starší i novější pecky od Prago Union, které doplní další česká kvalitka – rnb parta Sixin. Hodně štěstííí zdravííí!

Foto: Studenta

Rotten Fest IX.

Kdy: 11. 1. 2014, 18:00

Kde: U-Klub, Olomouc

Facebook

Příznivci tvrdých stylů pozor! Do Olomouce už se zase řítí Rotten Fest, na kterém nemůže chybět žádný správný fanoušek death grindu ani death metalu. Právě tyhle žánry totiž budou na stage U-Klubu dominovat především a publiku je představí hned devět kapel z celé republiky. Měkkejši ať tentokrát radši zůstanou doma...

Foto: Studenta

Studentská noc

Kdy: 14. 1. 2014, 19:00

Kde: Fakulta strojní, ČVUT, Praha

Facebook

Silné větry dují ze severu a rozhánějí Fog of War, která doposud ležela nad slujemi Fakulty strojní. Ta otevírá právě pro vás po 150 letech poprvé své komnaty. Přijďte vyzkoušet vaše skills například na SEGA automatech z roku 1973 nebo Rosengart fotbálcích a dance stagích s Djs Gadjo.cz, Restage nebo Bass Drop.

Foto: Studenta

Mauro Picotto + DJ Tomcraft

Kdy: 17. 1. 2014, 20:00

Kde: Calabria Palace, Plzeň

Facebook

Na tuhle plzeňskou akci chceme zase nalákat hlaně fandy techna, housu a trance. Hned dvě zahraniční legendy tady totiž v půlce ledna roztancují klub Calabria! Hlavní hězdou bude italský techno matador Mauro Picotto a helfnout mu přijede i německá star DJ Tomcraft. Tahle párty pojede celých dvanáct hodin a těšit se v nich můžete i na víc než desítku dalších support DJs.

Foto: Studenta

8. Narozeniny Radia Wave

Kdy: 18. 1. 2014, 20:00

Kde: Meetfactory, Praha

Facebook

A další narozková oslava je tu. Tentokrát si dárek v podobě skvělé hudby na skvělém místě nadělí jedinečné Radio Wave. Celé to jako obvykle vypukne v Meetfactory a gratulovat až z daleké Británie přijedou Actress a Rudi Zygadlo. Jestli máte v lásce elektroniku, na téhle akci byste rozhodně chybět neměli!

Foto: Studenta

Explosion 02

Kdy: 25. 1. 2014, 21:00

Kde: Fléda, Brno

Facebook

V pořadí už druhá exploze zatřese na konci ledna oblíbenou brněnskou Flédou. A i tentorkát se na ní vyřádí hlaně ti, kdo si ujíždí na housu všeho druhu. Hned na dvou stagích tady vystoupí dvacet nejlepších domácích DJs, chybět nebudou ani videoprojekce, lasery a masivní zvuková produkce v podání Navr Sound!

Foto: Studenta

Planeta N@va DJs

Kdy: 31. 1. 2014, 22:00

Kde: Meetfactory, Praha

Facebook

Jestli jste vyrůstali v devadesátkách, Planeta Nova DJs vás vezmou na výlet těma nejprovařenějšíma disko hitama vašeho mládí a jedno oko nezůstane suché. K jejich nezapomenutelným hudebním setům tentokrát přibude i vizuální složka, o kterou se postará VJ FOK. A čeká na vás taky speciální VIP host... Kdo to bude, je zatím překvápko!

Foto: Studenta

Text: Mariana Kopecká

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější