Párty v tramvaji: takhle paří studenti v Plzni

Párty v tramvaji: takhle paří studenti v Plzni

Párty, tramvaj, devadesátá léta, večerní Plzeň, hudba, párty...cože? Jo, párty v tramvaji se konala v listopadu v Plzni. V pořadí už sedmou Tram party pořádanou ESN Pilsen a Plzeňským dopravním podnikem navštívilo přes 140 lidí – mezi nimi nechyběli studenti ZČU, Erasmus studenti a jejich buddíci. 

Vstupem do tramvaje jsme se teleportovali v čase o dvacet let zpátky, díky hudbě, praštěným ohozům hlavně členů týmu ESN Pilsen. Letošní druhá Tram Party se totiž udála ve stylu devadesátých let, která jsou nám všem více než známá, protože jsme v nich vyrůstali. Takže sehnat dresscode a navrátit se zpět do doby dětských let plných Backstreet Boys, Pokemonů, seriálu Přátelé, počítačové hry Mario, Jágrovy „americké žvejkačky“ nebyl vůbec žádný problém.

Jeden z nejlepších okamžiků byl, když se tramvaj zaplnila k prasknutí, zhasla světa, spustila se hudba a tramvaj se rozjela. A párty začala. Devadesátkové hity v plném proudu. A závistivé pohledy kolemjdoucích po celé noční Plzni byly k nezaplacení. Naskytly se případy, kdy do tramvaje chtěli nastoupit i lidé z ulice a dokoupit si lístek. Pro ty máme zprávu: počkejte a na jaře přijede další takováhle tramvaj! Takže i vy, kdo teď čtete, nezoufejte, pokud jste tuto párty nestihli, počkejte na jaro a sledujte informace na našem Facebooku nebo plakátech všude po univerzitě ZČU.

Proč Tram party? Přiznejte si, kolikrát sedíte v šedé tramvaji plné otrávených lidí, pospíchajících domů, do práce nebo na přednášky... Střih. A najednou se všichni baví, tancují, jsou veselí, povídají si a nekoukají se do prázdna jen proto, aby se nestřetli s Vaším pohledem. Prostě skvělá zábava v naprosto všedním nudném dopravním prostředku. No?

A nebojte se, že byste se v tramvaji nudili, kromě skvělé hudby a DJ na Vás vždy čekají dva bary a spousta barmanů, kteří Vás rádi v jedoucí tramvaji obslouží. Tramvaj křižuje celou Plzní ke všem možným konečným zastávkám, kde vždy zastaví a „cestující“ se mohou nadýchat čerstvého vzduchu a podělit se s ostatními o skvělé zážitky. Proto nezapomeňte, příště zase začínáme na Borech, končíme o půlnoci na Sadech a těšíme se na Vás!

Studentská organizace ESN Pilsen

Studentská organizace ESN Pilsen se již roky stará o zahraniční studenty přijíždějící studovat na ZČU. Zajišťuje jim veškerý servis od ubytování na koleji, po zařízení administrativních úkonů po příjezdu až po kulturní, sportovní a zábavný program po celý semestr. ESN Pilsen působí při ZČU a už roky spolupracuje se Zahraničním oddělením ZČU.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější