Party na horách: Zimní dovolená, na kterou nikdy nezapomenete

Party na horách: Zimní dovolená, na kterou nikdy nezapomenete

Několik dní pařby pod širým nebem, parta lidí na stejné vlně a hlavně – žádná pravidla. Tak nějak vypadají netradiční dovolené, které (nejen) studentům na míru ušili kluci z Party Kýblu. Jejich letní jízdu v Chorvatsku někteří dospávají doteď, ale jestli jste chyběli, nevadí. Už v březnu můžete s drinkem v ruce pokořit Nízké Tatry a příští léto jedeme dál…

Zkusili jste někdy sjet sjezdovku v plavkách a pak probdít celou noc v ledovém baru hned vedle? Tak to si počkejte na zimní dovolenou s Party Kýblem. Tahle parta pro vás připravila čtyřdenní výlet do Nízkých Tater, kde žádné budíčky ani večerky à la školní lyžáky rozhodně řešit nemusíte. Celý resort Holiday Village Tatralandia se v půlce března změní v jednu velkou party vesnici, kde vaším jediným nepřítelem bude kocovina. Kromě nekonečných mejdanů vás ale čeká i luxusní lyžovačka v nejmodernějším středisku Jasná a hodně dalších zážitků, které jen tak z hlavy nevymažete. Na sterilní apartmány, kožené delegáty a nudné rodinky s dětmi zapomeňte – tady se pojede mejdan ve velkém stylu!

Foto: Studenta

Co se chystá na Slovensku?

O víc než kvalitní rozjezd se postará party vlak, který vás z Prahy doveze přímo do resortu Holiday Village Tatralandia, hned vedle termálních pramenů a největšího akvaparku ve střední Evropě. A jen co shodíte krosnu do chatky, můžete tohle místo pokřtít libovolným drinkem na první party, kterou ukončí až východ horského sluníčka – a možná ani to ne. No ale chtělo by to i trochu toho sportování, že? Žádné strachy – hned další den vás skibus doveze do luxusního lyžařského střediska Jasná, kde to vlastně všechno teprve začne. Kromě neskutečně vymazlených sjezdovek vás totiž i tady čeká nabušený program až do večera. Pánové můžou hned zkraje vyzkoušet speciální Gentleman’s ride, při které sesviští svah v oblecích, a aby to holkám nebylo líto, další den se místo kombinézy budou nosit bikiny. Pro všechny tady taky vyroste après ski unikátní bar z ledu pod širým nebem, a to jen pár kroků od klubu s příznačným názvem Happy End, kde bude jízda pokračovat. A pařit se bude i na základně v Holiday Village, jak jinak. Tím ale zdaleka nekončíme… Ne nadarmo se říká, že třetí den je na horách tak trochu krize, a tak můžete zaskočit i do proslaveného akvaparku Tatralandia. A večer zase v „horské vesničce“ hurá na drinky zapít závěr zimního mejdanu!

Kdo může vyrazit a za kolik?

Zúčastnit téhle akce se může úplně každý, jedinou podmínkou je plnoletost. Takže ať už si chcete oddechnout od školy, nebo dlouhých hodin proseděných v kanceláři, nezbývá než oprášit lyže a snowboardy a vyrazit na výlet. Vzít na něj můžete holku, kluka, svoje kamarády anebo se přihlásit jen tak sami. Spolu s partou mladých lidí vás tady nuda nečeká v žádném případě. A jestli se bojíte, že vás tahle čtyřdenní nonstop party zruinuje na několik měsíců dopředu, můžete se zase honem rychle uklidnit. Celou tuhle srandu totiž pořídíte od 4 900 Kč (a moc neváhejte, cena se bude s blížícím se termínem odjezdu zvyšovat a kapacita výletu není nafukovací). Částka přitom zahrnuje nejen dopravu a ubytování, ale i všechny cesty skibusem, skipas na celou dobu, večerní koncerty a denní workshopy. Podívejte se na podrobnosti na www.partykybl.cz.

Lyžařské středisko Jasná

Ne nadarmo zimní nadšenci tenhle skiareál považují za jedno z top míst na celém Slovensku. Může se totiž pyšnit nejdelšími sjezdovkami v celé zemi a většinou hostí ty největší lyžařské akce. Středisko leží v areálu Liptov, kousek od Liptovského Mikuláše na severních svazích Nízkých Tater. Najdete v něm 36 kilometrů permanentně upravovaných sjezdovek, 12 moderních lanovek, 14 vleků a 5 freeridových zón. Kromě klasiky nabízí Jasná i vychytávky jako snowpark, kitewing, paragliding nebo lanové centrum. A aby toho nebylo málo, můžete si tady i zabruslit nebo zkusit noční sáňkování…

Foto: Studenta
Foto: Studenta

Tatralandia

Tenhle celoroční akvapark se s klasickými brouzdališti v Česku moc srovnávat nedá. Na rozdíl od nich si totiž tady i v zimě budete připadat jako na prosluněné exotické pláži pod palmami. Můžete se zrelaxovat v jednom z osmi termálních bazénů, vyzkoušet Keltský saunový svět anebo se nechat rozmazlovat u masáží a speciálních zábalů v místním Wellness Paradise. Pocit letní dovolené umocní speciální komplex Ostrov pirátů z Karibiku – a jestli hledáte spíš trochu toho adrenalinu, čeká na vás téměř desítka speciálních toboganů a spousta dalších atrakcí…

Letní party v chorvatském Zrće

Zatímco na sněhu čeká Party Kýbl premiéra, na chorvatských plážích je už tahle parta jako doma. Hned několikrát se s ní desítky lidí vydaly na „chorvatskou Ibizu“, jak se přezdívá pláži Zrće na ostrově Pag. Právě tady se konají i ty nejlepší taneční akce v zemi, a jak se zdá, nikdo zatím tohohle mejdanu nelitoval. „Moře, slunko, vychlazený drinky, skútry, skvělá atmosféra, parta lidí a nonstop čtyřdenní jízda po klubech,“ shrnuje letošní zážitky jeden z účastníků. Tenhle letní mejdan už vyzkoušel i tým Studenty – naše holky odjely vypnout mozek na Beach Odyssey Festival. A jak se jim tam líbilo? „Opálená těla v bazénech i u baru, koktejly v ruce, všichni paří na nejnovější hity přímo v žáru slunce. Ano, tak takto vypadá každé odpoledne na afterbeach party v klubech na Zrće,“ chválily si několikadenní pařbu pod širým nebem.

Jestli litujete, že jste na tuhle dovču nejeli taky, máme pro vás dobrou zprávu. Už teď se můžete na další letní mejdany v Zrće přihlásit i vy! Kluci pro vás na příští léto připravili hned pět výletů včetně speciální Pomaturitní party a hvězdami nabitého Fresh Island Festivalu. Tam loni vystoupili matadoři hip hopu, jako třeba Snoop Dogg. I za tenhle výlet přitom zaplatíte pár šlupek – ceny začínají už na necelých čtyřech tisících a zahrnují všechno, co k nejlepší party léta potřebujete. Kdo dřív přijde, ten paří za míň!

Text: Mariana Kopecká

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější