Anketa: Jak se do univerzitního sportu zapojujete vy?

Anketa: Jak se do univerzitního sportu zapojujete vy?

Anketa: Jak se do univerzitního sportu zapojujete vy?
  1. Jste spokojení s možnostmi sportovního vyžití, které nabízí vaše škola?
  2. Zapojujete se do nějakých univerzitních sportovních aktivit?
Foto: Studenta

Míra, 22, Česká zemědělská univerzita, Provozně ekonomická fakulta

Se sportovním vyžitím jsem spokojen, ale kromě povinné sportovní výuky jsem toho nějak extrémně nevyužíval. Jinak jsem se účastnil z vlastní iniciativy florbalu, posilovny a basketbalu. Každý rok chodím na školní akademické hry v basketbalu. V basketbalu ale vidím mezery oproti ostatním sportům, protože je tam docela utlačovaný. Jinak jsem se účastnil ještě povinného sportovního kurzu v Harrachově, který byl též povedený. Usiloval jsem o členství v univerzitním týmu v basketbalu, ale bylo mi sděleno, že mají plno.

Foto: Studenta

Míša, 22, Karlova univerzita, Filozofická fakulta

Ani nevím, jaké všechno sportovní využití na naší škole je. Já osobně jsem nabídku sportů využívala jen v rámci tělesné výchovy. Zapsala jsem si tai-či, se kterým jsem ale moc spokojená nebyla. A pak jsem taky měla zapsáno posilování, které mě bavilo a se kterým jsem byla celkově spokojená.

Foto: Studenta

Lucie, 21, Karlova univerzita, Lékařská fakulta

Jsem spokojená s nabídkou sportů na naší univerzitě. Ze sportovního vyžití máme u nás na fakultě  klasické sporty, které provozují všude jinde, například aerobik, fotbal, házenou, florbal, basketbal, volejbal, a pak máme i sporty tak trochu netypické, například in-line brusle, golf, horolezectví, akvaaerobik. Já nabídku sportů využívám pouze v rámci tělesné výchovy. Chodím na aerobik a na volejbal. Univerzitní týmy jsou u nás florbalové, volejbalové a oboje si vedou velice dobře. Pořádají turnaje přímo na fakultě nebo vyráží hrát někam jinam. Já sama v žádném univerzitním týmu nejsem.

Foto: Studenta

Iveta, 22, Česká zemědělská univerzita, Provozně ekonomická fakulta

Sportovní vyžití na naší fakultě je opravdu veliké. Máme k dispozici posilovny, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, bazén a další. Já jsem chodila pouze na aerobik a do posilovny. Univerzitní týmy ve škole máme, ale já nejsem členkou žádného z nich.

Foto: Studenta

Eva, 22, Metropolitní univerzita

Na MUP je velký výběr sportů, takže si určitě každý vybere. Já tam chodila na volejbal, beachvolejbal, thajský box a na posilování vlastní vahou. Sportování bylo zadarmo, až teď v současnosti se platí.

Univerzitní tým máme – fotbalový.

Text a foto: Soňa Rašková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější