Gaudeaumus Alkotour letos rozdělí Prahu a ovládne Brno

Gaudeaumus Alkotour letos rozdělí Prahu a ovládne Brno

Gaudeamus Alkotour tentokrát odbouchne špunty v Hany Bany na Vyšehradě a v holešovické Mecce, čímž rozdělí bitevní pole na severní a jižní frontu. 

Kaliči z týmu ČZU budou obhajovat své loňské vítězství proti tradičním soupeřům z největších pražských univerzit UK, ČVUT, VŠE a VŠCHT. A jako bonus se budou čepovat další dvě výzvy v podobě souboje mezi samotnými kluby a hlavně - pařby proti Brnu!

Gaudeamová sezóna totiž začíná přesně o týden dřív v proslulém brněnském klubu Fléda, kde si přiťuknou MUNI, VUT, MENDELU, NOB a VFU. Konečně si tak budeme moci ověřit legendy o brněnské žízni... Výsledek z této alkobitvy pak bude ryskou mezi brněnskou a pražskou slinou.

Největší indoorová kalba zimního semestru pojede pod taktovkou top českého DJe Roxtara a grand solo vystřihne afrodité DJ Fancy. Našlapaný večer který vám utrhne podrážky, nabídne skvělé drinky za akční ceny, cestování přistavenými busy mezi jednotlivými kluby za jedno vstupné, a hlavně možnost seznámit se se spoustou nových přátel z vlastního týmu i jiných škol. První otázka je totiž jasná: Za koho chlatáš? :)

Takže ještě jednou stručně:

15. října v Hany Bany a Mecce, DJ Roxtar a Fancy, od osmi večer do prvního metra.

A kdo se už nemůže dočkat, tak první nářez je 8. října v brněnské Flédě! Potvrď účast na FB!

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější