Červnový elektronický festival Svojšice 2011: "Legenda je zpátky!"

Červnový elektronický festival Svojšice 2011: "Legenda je zpátky!"

V pátek 24. června, úderem šesté hodiny večerní, se znovu otevřou brány přírodního festivalového areálu Svojšice u Pardubic pro legendu, která vám ve svém 12. ročníku přináší nejen spoustu parádní hudby v čele s několika zahraničními hvězdami!

Stage:

Čtyři stage – sedm zahraničních djs – kouzelný přírodní areál – komfortní servis – levné bary -  neopakovatelná atmosféra – kyvadlová doprava – ubytování ve stanovém městečku zdarma a tradice, která zavazuje. To vše vás letos čeká za cenu, která se dá označit jedním slovem jako „libová!“

K tomu navrch slevy na barech až 20,- Kč na jeden drink dle vlastního výběru v případě, že se na baru prokážete slevovou páskou, kterou dostanete výměnou u vstupu festivalu za „Exkluzivní leták Svojšice 2011“.

Více info o pásce a soutěži navíc naleznete zde:www.svojsice.cz/2011/

Doprava:

I pro letošní ročník Svojšic pro Vás máme připravenou autobusovou kyvadlovou dopravu, jejíž pravidla si prosím pozorně přečtěte: Odjezd prvního autobusu z nultého nástupiště hlavního nádraží v Pardubicích je v 18:00, a následně pak v půlhodinových intervalech. Cena jízdného je 30,- Kč, drobné si prosím připravte předem. Půlhodinové intervaly autobusů jsou v plánu i pro odjezd ze Svojšic. První z nich bude k dispozici v 06:00 ráno.

Vstupenky:

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz)

350,- Kč do 23. června

400,- Kč na místě

Vezměte stan a my vás zdarma ubytujeme!

Po prokalené noci se můžete okamžitě uložit ke spánku ve stanovém městečku, které Vám zcela zdarma nabídne místo pro vaše stany a celty.

Exkluzivním partnerem festivalu Svojšice 2011 v oblasti rozhlasového vysílání je Evropa 2.

Sledujte akci „Exkluzivní leták Svojšice 2011“, která Vám ušetří peníze!

Sobotní afterparty zajištěna v zámeckém Music Clubu Choltice!

SVOJŠICE 2011 pro vás připravujeme s tím nejlepším vědomím a svědomím tak, abychom nejen naplnili jejich zavazující odkaz, ale i ukázali, že to stále myslíme vážně s uchováním jednoho z posledních klasických elektronických festivalů na území naší krásné České republiky.

Kompletní novinky a informace naleznete na www.svojsice.cz a neváhejte se k nám přidat i na Facebooku, ať máte veškeré info z první ruky.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější