Čím zaperlit pod stromečkem?

Čím zaperlit pod stromečkem?

Zaspali jste a zaskočilo vás, že jsou Vánoce už za dveřmi? Nechcete zase klasicky den před Štědrým večerem procházet přeplněná nákupní centra, kde se nedá ani nadechnout, abyste na poslední chvíli splašili něco, s čím stejně moc velkou parádu neuděláte? Inspirujte se našimi nápady a udělejte letošní svátky trochu originálnější.

Jelikož už jste dospělí a brzy definitivně vylétnete z rodičovského hnízda, mamku i taťku určitě potěší trocha sentimentu. Co takhle udělat jim fotokoláž? Ale ne ledajakou! Najděte pár fotografií z útlého dětství a napodobte je. Pokud jste se na nich rvali se sourozencem, porvěte se znovu, házeli jste si s kamarádem míčem, zapózujte úplně stejně jako před lety. Můžete z nich pak vytvořit fotokalendář nebo je rodičům jen zarámujte, samozřejmě vždy oba obrázky společně, ten z dětství a v té samé pozici i o několik let mladší snímek. Nejen rodiče zaručeně potěší také darovaný relax. Kupte jim kratší zájezd do lázní, na hory nebo večeři či jim dopřejte návštěvu kina. Když se připojíte, jistě to bude dárek k nezaplacení pro všechny zúčastněné.

Je vaše babička trochu nedoslýchavá a má smysl pro humor? Kupte jí ušní svíčky. Pobavíte se a ještě si babi vyčistí uši (vážně to funguje). Pokud je děda velkým fandou sudoku nebo skládání puzzlí, dopřejte mu zábavu ve 3D. Tu mu umožní sudoku ve formě Rubikovy kostky nebo 3D puzzle s motivem třeba londýnského Big Benu.

Dupačky pro dospělé? Proč ne!

Co takhle dupačky pro dospělé. Jsou suprové na outdoorové sporty, ale i doma na válení. Ne? Pak by ji mohl potěšit stojánek na šperky, dá se sehnat už skoro všude, a to v nejrůznějších tvarech a barvách, takže pokud je ulítlá třeba na kočky, je vybráno.

Foto: Studenta

Zbývá ještě obdarovat druhou polovičku, co? Doporučila bych při přemýšlení nad dárkem myslet taky trochu na sebe, aneb nic nesbližuje více než společné zážitky. Nechte se inspirovat slevovými portály, kde jich můžete pořídit stovky. Můžete vyrazit na párovou masáž, projížďku na koních, do Drážďan na památky a do Primarku nebo si dopřejte pivní lázeň. Kdyby bylo libo adrenalinovějších zážitků, pak zavítejte do AFF centra v Letňanech a užijte si několik minut ve stavu beztíže díky létaní ve vzduchovém tunelu, nebo kupte miláčkovi romantiku v oblacích v podobě letu balónem.

S kamarády máte určitě dohodu, že letos si dáte jen menší dárky nebo vůbec žádné. Vy je ale přeci jen chcete něčím překvapit! Po Vánocích přijde Silvestr, takže by se do party hodila nějaká bezva neokoukaná hra, která všechny zabaví. Nabíledni jsou samozřejmě vědomostní hry jako Česko, USA, Český film, Světový film nebo iKNOW. Zábavnější pak mohou být party hry jako Telepatie, kde se snažíš naladit na myšlení svého spoluhráče, nejdivočejší asociace si procvičíte u hry Pátý přes devátý nebo Pirtički, hra na motivy zábavné show Partička, kterou zná snad každý.

Foto: Studenta

Chcete kamarádům pomoct s motivací a seberozvojem? Darujte jim DOLLER – revoluční motivační diář, který pomáhá svým majitelům na cestě za splněním snů a cílů. Jeho čistý a elegantní design, revoluční systém motivace a vizualizace pro seberozvoj by se pod stromečkem líbil i Steveu Jobsovi, takže věřte, že rozhodně potěší i vaše náročnější kamarády. Navíc se jeho výroba teprve rozjíždí, a tudíž je pořád ještě super originální.

Darujte, co vás nic nestojí

Jako šprýmaři se můžete ukázat i dárky, které vás nic stát nebudou. Co takhle blýsknout se nabídkou ke stáhnutí nějaké nové úsměvné appky? Pokud někdo z vašich přátel zrovna někoho shání a úplně nemiluje seznamování s novými lidmi, navrhni mu aplikaci Hinge, ta provede analýzu jeho přátel na Facebooku a dohodí mu tak někoho známého či alespoň známého někoho známého dle jeho preferencí. Milovníkům psích mazlíčků doporučte Dog Translator – jednoduše se nahraje psí štěkot a ten je pak následně přeložen do angličtiny (jak moc je to spolehlivé, však kamarádi asi neověří).

Text: Andrea Pecáková

Foto: pixabay.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější