HBO GO si můžete před Vánoci vyzkoušet zadarmo

HBO GO si můžete před Vánoci vyzkoušet zadarmo

Slovo mamon znamená v hebrejštině „bohatství“, v češtině se ovšem používá spíše pro označení nezřízené touhy po majetku. A stejné jméno nese i nový šestidílný thriller z produkce HBO Europe, který slibuje nejen skvělé herecké výkony, ale hlavně hromadu napětí. A víte, co je na něm vůbec nejlepší? Se službou HBO GO SPECIAL se na něj můžete do konce roku dívat úplně zadarmo.

Společnost HBO je svou seriálovou produkcí vysoké kvality poměrně známá – asi všichni známe to světové šílenství, které způsobila fantasy Hra o trůny. Thrillerem Mamon HBO pokračuje ve vlastní české a slovenské hrané tvorbě, kam můžeme zařadit například i drama Hořící keř (2013).

O čem je Mamon?

Mamon je napínavé drama plné zdánlivě nesouvisejících událostí rozehraných rozporuplnými postavami a reflektující ekonomickou, politickou a společenskou realitu posledních pětadvaceti let. Privatizace, korupce, tunelování, pravda – od devadesátých let hojně skloňované termíny – v hlavní roli dynamického příběhu plného věrohodných vyšetřovacích postupů, morálních dilemat, obětování, strachu, napětí a nebezpečí. V hlavních rolích se objeví Matěj Hádek, Eva Leimbergerová, Michal Dlouhý, Tereza Hofová, Gabriela Míčová a Igor Bareš.

Ani v Mamonu není o drama nouze, seriál totiž vypráví o všem tom, co se děje v zákulisí privatizace energetického gigantu. Záhadná úmrtí, strach, odhodlání a osobní zájmy – to vše je společným jmenovatelem české verze úspěšného norského originálu. „Jsem přesvědčen, že divák bude od první vteřiny vtažen do příběhu, který mu nedá moc prostoru na vydechnutí,“ říká o snímku jeho režisér Vladimír Michálek. „Forma se neuvěřitelně dobře propojila s obsahem a za to jsem šťastný. Vznikl tak temný, napínavý a vzrušující příběh. Je mi jenom líto, že ho nemohu vidět poprvé. Jako normální divák.“ Ale my můžeme! A to bez nutnosti klasického HBO předplatného. Na hbogospecial.cz je po registraci kompletní seriál do konce roku dostupný zdarma.

Co je HBO GO?

Tisíce hodin seriálů a filmů, zcela legálně a bez stahování, to je HBO GO. Je to aplikace, díky které se nemusíte řídit žádným předem daným programem, protože si sami vybíráte, co a kdy chcete sledovat. A dívat se můžete nejen na televizi, ale i na tabletu nebo mobilu, a to kdykoliv a kdekoliv. V nabídce jsou navíc nejen nejnovější snímky, ale i kultovní záležitosti, kompletní řady seriálů, různé oceňované dokumenty i další obsah, který vysílá HBO a Cinemax.

A co víc? Pro fanoušky kvalitní filmové a seriálové zábavy připravilo HBO ochutnávku vlastní tvorby, kterou můžete prostřednictvím HBO GO SPECIAL vyzkoušet zdarma. Kromě českých seriálů Terapie, Hořící keř nebo Až po uši zde najdete i kompletní první řadu Temného případu, ochutnávku Hry o trůny a mnoho dalších titulů z americké HBO produkce.

Více info najdete na www.hbogospecial.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější