Co nám hvězdy připravily na 43. týden? Práci, lásku nebo odpočinek?

Co nám hvězdy připravily na 43. týden? Práci, lásku nebo odpočinek?

Co vás čeká a nemine od 25. října do 31. října? Na co se připravit a co si nenechat ujít? Náš speciální studentský horoskop vám to prozradí!

Beran (21. března - 20. dubna)

Měl/a by ses víc koukat pod nohy, kam šlapeš. Pak bys tolik neklopýtal/a. A to nemyslíme jen při chůzi po dlažebních kostkách, ale hlavně při cestě životem. Když budeš trochu myslet, nepošlapeš si svoje štěstí.

Býk (21. dubna - 21. května)

Nemyslíš, že už bylo těch milostných avantýr příliš? Takové střídání líbacích i sexuálních partnerů snad nepraktikuje ani Hug Hefner, zakladatel Playboye! A ten měl občas i sedm přítelkyň najednou! Takže pokud nejsi redaktorem/kou nějakého erotického magazínu, zpomal!

Blíženci (22. května - 21. června)

V tvém případě jsou hvězdy ohledně příštího týdne skoupé na slovo. Měly by být spolehlivé, ale zřejmě si kupodivu spletly datum státního svátku a tak si místo předpovídání budoucnosti naordinovaly volno. Sorry.

Rak (22. června - 22. července)

Třtina ve větru je proti tobě kanón. Přestaň si konečně stěžovat na to, že tě ofouklo, že jsi nastydlý/á, a že jsi prostě ten největší chudák. Na to není nikdo zvědavý, lidé mají chuť se bavit! Tak se zkus přemoct, někam vyrazit a uvidíš, že i tvá nálada bude lepší. :-)

Lev (23. července - 23. srpna)

Hledíš do budoucna optimisticky? To je správné a hvězdy tento vývoj potvrzují. Tedy pokud ty sdílíš s hvězdami názor, že je skvělé, když si uklidíš na pokoji, napíšeš dobře písemku a neutratíš všechny peníze za chlast!

Panna (24. srpna - 23. září)

Vzpomínáš si ještě na svůj dětský sen, že se staneš popelářem/popelářkou? A myslíš si, že je všechno ztraceno? Nezoufej, možná by tě nechali aspoň svézt na popelářském autě. Hvězdy říkají, že příští týden budeš mít v této oblasti úspěch...

Váhy (24. září - 23. října)

Když dítě na psa volá: „Okl!“ znamená to čokl. Za prvé je děsné slyšet to slovo z dětských rtíků, za druhé ta artikulace. Píšeme to pro příklad - i ty by ses měl/a zamyslet nad svým vyjadřováním. Vysokoškolská ústa nejsou ústa dlaždiče, ale budoucího akademika!

Štír (24. října - 22. listopadu)

Kam pořád tak spěcháš? Nevíš co se svojí přebytečnou energií, protože ji neinvestuješ do psaní seminárek nebo chození do školy? Tak zkus chodit jinam, třeba se snaž být šlechetný/á a zapoj se do dobrovolnického programu. Získáš si přízeň hvězd!

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Tvé konstelace pro příští týden nejsou zrovna pozitivní. Nikdo se proto nebude zlobit, když každý večer utopíš svou náladu v alkoholu. Zkus si k tomu ale vybrat dobrou společnost. Nejlépe stejného pohlaví, jako jsi ty. Když tak se o své pohlavnosti přesvědč předem.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

V České republice existuje možnost, že jsou děti vzdělávány doma. Ale to platí jen pro základní školy. Ty jsi na vysoké! Tak se zkus vzchopit a dorazit alespoň na jednu z těch několika přednášek, které ve škole máš.

Vodnář (21. ledna - 19. února)

Poslouchat Šmouly je trochu infantilní, nemyslíš? I když, proti gustu žádný dišputát! Jen si říkáme, jestli by nebylo příjemnější sdílet s někým novodobější hudbu. Zkus to třeba s Lady Gaga, to je taková moderní Šmoulinka, která ovšem není modrá, nýbrž krvavá (viz. foto).

Ryby (20. února - 20. března)

Skřípe ti to ve vztahu? A neprojevuješ se v něm jako příliš sveřepá Ryba? My máme dojem, že ano. Proto ti dáme jednu radu. Tvůj protějšek má občas chuť zažít tě i bez rybího slizu, tak se jednou přizpůsob jeho/jejím potřebám a choutkám.

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější