Další virál "Debilní kecy" se strefuje do studentů

Další virál "Debilní kecy" se strefuje do studentů

Začalo to příspěvkem ke světovému hype "Shit Girls Say" a v dnešní době už videa Viral brothers zná snad každý, kdo žije na internetu. Teď přišli na řadu studenti a podle nás je parodie na naše "kecy" velmi zdařilá.

Erik Meldik a Čeněk Stýblo se proslavili svou verzí videa "Debilní kecy holek", které už má skoro tři miliony zhlédnutí. Po Debilních kecech Pražáků, Kluků nebo Čechů na dovolené se konečně dostalo i na studenty. Hlášky "Bacha, už jde" nebo "Cože, ten test měl i druhou stranu?" – nás provází od základky až po vysokou.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Podívejte se na bonusová videa k Debilním kecům studentů TADY

Video je virální kampaní serveru ClickandStudy, který spustil své služby teprve minulý týden. Najdete na něm nabídku nejlepších jazykových kurzů ze škol z celé republiky. Jak si vybrat ten pravý kurz pro sebe jsme vám radili v 7 krocích, jak si vybrat správnou jazykovku.

Vyber si kurz na míru

Server ClickandStudy se zhostil role "e-shopu" všech jazykovek v Česku. Školu najdete jednoduše podle svého bydliště. Na základě hodnocení bývalých studentů a dalších parametrů si vyberete nejvhodnější kurz, výhodou je, že se na stejné stránce můžete na lekce rovnou i zapsat. K dispozici budou i různé on-line výukové programy, většinu z nich si budete moci vyzkoušet zdarma.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější