Desperados High Jump se letos odehraje opět v Hřiměždicích

Desperados High Jump se letos odehraje opět v Hřiměždicích

Na letošním sedmnáctém ročníku skoků do vody v otevřené přírodě je očekávána nejen skvělá podívaná na výkony světových skokanů, a zdá se, že i doprovodný program bude velmi bohatý. Všechna skvělá adrenalinová podívaná se odehraje ve scenérii žulového lomu v Hřiměždicích u Příbrami ve dnech 5. a 6. srpna 2016.

Na návštěvníky akce čeká dvoudenní program, který zahrnuje skokanské závody z můstků tyčících se nad vodní hladinou ve výšce 12 a 16 metrů. Kdo ale čeká, že to je vše, co může vidět, velmi se mýlí. Pořadatelé zařadili i pětimetrovou houpačku a exhibiční skoky z výšky 30 metrů, které budou opravdu jen pro ty nejodvážnější. Účast na tomto adrenalinovém víkendu přislíbily ty největší evropské špičky z tohoto oboru. Co víc by si tedy fanoušci mohli přát, než spatřit výkony nejlepších skokanů. Ale pokud je vám ještě tohle všechno málo, mají pro vás organizátoři další lákadlo. V Hřiměždicích se představí němečtí splasdiveři, kteří budou diváky bavit a udivovat svou show ve stylu originálních a stylových placáků.

Foto: archiv www.HIGHJUMP.cz
Foto: archiv www.HIGHJUMP.cz Foto: Studenta

Zastavme se chvíli u rekordmanů. V minulém roce se hned dva světové rekordy přepisovaly. Jeden ze zástupců splashdiverů se zaspal do kolonky pro světový rekord v tomto sportu placákem z výšky 25 metrů. Co se týká rekordů High Jumpu, asi o nejzajímavější kousek se postaral Laso Schaller, když skočil z výšky 58,8 metrů, což se dá přirovnat k 19 patrové budově, a lze říci, že by s přehledem skočil z věže v Pizze, která měří „pouhých“ 56 metrů.

Hudební program

Neopomenutelnou součástí každoročního programu cliffdivingových závodů Desperados High Jump je vytříbený hudební program. Kdo všechno letos vystoupí?

  • Loo and Placido (FR)
  • Skyline
  • Prague Conspiracy
  • Ukradený ovoce
  • The Atavists
  • DJ Nobodylisten
  • DJ Robot
  • DJ Nzym
Foto: Studenta

Návštěvníci Desperados High Jumpu se mohou těšit na výše zmíněný bohatý doprovodný program složený z volnočasových aktivit i dalších exhibic profesionálních zástupců extrémních sportovců. Nebude také chybět několik hudebních podií, na kterých se představí přední české hudební skupiny a DJové. Aby přihlížející měli vše, co potřebují k sledování výkonů jednotlivých soutěžících, bude v areálu připraveno bohaté občerstvení od lahůdek, přes pivo, bez kterého by se žádná akce neobešla, až po tequillu Desperados. Výjimkou není ani stanové městečko a hygienické zázemí pro všechny návštěvníky akce Desperados High Jump. Vstupenky jsou ještě v prodeji na síti Ticketstream a vy se tak můžete na tuto adrenalinovou zábavu přijet podívat!

Foto: archiv www.HIGHJUMP.cz
Foto: archiv www.HIGHJUMP.cz Foto: Studenta

Pokud chcete ještě více navnadit své smysly anebo stále váháte s tím, jestli uskutečnit váš první výlet na podobnou akci, zde je pro vás připraven video-report z minulého roku:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Text: Věra Novotná

Foto: Roman Knedlik, archiv www.HIGHJUMP.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější