Vše, co musíš vědět o HighJump 2015! #mynejsmefestival

Vše, co musíš vědět o HighJump 2015! #mynejsmefestival

Chceš pocítit mrazení při pohledu na skoky do vody z obrovské výšky? Vyvalit se v plavkách u vody? Poslechnout si skvělou live muziku? Tak koukej vyrazit na šestnáctý ročník DESPERADOS High Jump 2015! Letos zahltí milovníci cliffdivingu lom v Hřiměždicích u Příbrami na dva dny přesně na přelomu července a srpna.

Nejlepší cliffdiveři světa

Skokanské můstky na skále lomu. Závody ve skoku z 12 a 16 metrů. Účastníci změří síly také na houpačce ve výšce pěti metrů. Tohle všechno je ale nic oproti plošině 32 metrů nad hladinou. Skoky z ní budou tím pravým vrcholem HighJumpu. A sejdou se ti nejlepší cliffdiveři z celého světa!

Šílení skokani placáků

Čteš správně. Skočit placák bolí už z „normální“ výšky, ale co teprve ze 43 metrů? Odsud se na placato proti vodě vrhl světový rekordman Christian Elvis Guth z Německa. Nejen on a jeho němečtí spoluskokani se nám letos představí v populární exhibici.

Létající Podmol

Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program včetně exhibice několikanásobného mistra světa ve freestyle motokrosu a vítěze X-Games, Libora Podmola. Spolu s ním si zalétá Martin Koreň. Mimo to se těš třeba na flyboard, díky němuž se vystupující budou moci volně vznášet nad vodní hladinou.

Ticho ani nuda tě nečeká

DJs, dvě pódia a RED BULL TOURBUS.  Během víkendu uslyšíš elektroswingovou senzaci Mydy Rabycad, hip hopové Prago Union, trash rock and roll v podání Hentai Corporation či ska kapelu Fast Food Orchestra.

Užitečné info

KDY: 31. 7.-1. 8. 2015

KDE: lom v Hříměždicích u Příbrami

VSTUP: do konce června za 640,- Kč

Přidej se na FB událost!

Lístky? Auto? Bus?

Vstupné v předprodeji (do konce června) koupíš za 640,- Kč plus poplatky. Doraz buď autem, které zaparkuješ na hlídaném parkovišti, nebo busem. Tím se musíš napřed přiblížit k Dobříši nebo Příbrami, odkud jezdí přímá linka do Hřiměždic. Doporučujeme využít spolujízdy přes Jízdomat.cz a ušetřit tak náklady za dopravu. Areál otevírá v pátek 31. 7. v 10 hodin.

Ubytko a jídlo

Stanovat můžeš v připraveném stanovém městečku zcela zdarma. Jídla a pití bude v areálu určitě dost, navíc si můžeš přinést v omezeném množství i vlastní.

Text: Vojtěch Povejšil

Foto: Foto archiv www.HIGHJUMP.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější