Excelent Kolej roku: Zapoj se do boje o nejlepší kolej!

Excelent Kolej roku: Zapoj se do boje o nejlepší kolej!

Emoce, vzrušení, boje do poslední chvíle. Takovou atmosféru má soutěž o nejlepší vysokoškolskou kolej v České republice, kterou ti přináší magazín Studenta.cz. Vítězná kolej si každoročně kromě titulu převezme i skvělou kolejní svačinku – letos je v sázce 10 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé. Hlasuj s kamarády už dnes na www.KolejRoku.cz a pomoz své koleji získat první místo.

"Skoro každý student jednou na koleji bydlel. Někteří zůstali, jiní si po prvním semestru urychleně hledali privát. Soutěž Excelent Kolej roku se snaží najít tu nejlepší kolej tak, že o vítězi rozhodují sami studenti," vysvětlila podstatu soutěže pořadatelka Martina Čmielová.

Podívej se, jak jsme natáčeli první video k Excelent Kolej roku 2013 na Palačáku v Brně:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Je tvoje VŠ kolej ta nejlepší? Oceňuješ skvělou společnost nebo pro tebe hraje prim luxusní vybavení kolejních pokojů? Kritéria jsou postavená na čistě subjektivním dojmu. Rozhodni se a dej svůj hlas!

Foto: Studenta

"Kdokoliv má možnost ovlivnit finální výsledek a zvolit kolej, která na oslavu dostane hlavní cenu. V sázce je letos opět velká svačinka – 10 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé," doplnila Martina Čmielová.

Foto: Studenta

Od loňského roku přibyly také dvě soutěžní podkategorie, do kterých se můžeš zapojit. Vtipné party video nahraj do Kolejní jízdy, a pokud dostaneš nejvíce palců nahoru, čekají na tebe věci od značky Jägermeister. Kategorie Kolejní pokoj pak nabízí galerii nejoriginálnějších studentských pokojů, které lze na koleji vytvořit. Obyvatel nejlepšího pokoje dostane i se spolubydlou 2x ASUS MeMO Pad.

Foto: Studenta

V ročníku 2012 hlasovalo více než 25 000 studentů ze 124 kolejí po celé ČR. Přesně 2 458 bodů pomohlo získat titul nejlepší koleje areálu Pod Palackého vrchem, která patří k Vysokému učení technickému v Brně. Více info o soutěži i přihlášení najdeš na www.KolejRoku.cz. Hlasování je v plném proudu! Která kolej letos dosáhne až na titul?

Foto: Studenta

Chceš se zapojit víc? Staň se ambasadorem na své koleji!

Jestli chceš udělat maximum pro to, aby právě tvá kolej letos vyhrála titul i hlavní cenu, spoj se s námi a zastupuj soutěž Excelent Kolej roku u vás v kampusu. Staň se ambasadorem na své koleji. Více info i naše ambasadory najdeš na www.kolejroku.cz/ambasadori.

Excelent Kolej roku 2013 pořádá nejvýznamnější magazín a portál pro studenty v ČR Studenta.cz. Tištěná verze magazínu vychází 6x ročně v nákladu 45 000 ks.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější