Gaudeamus Alkotour: unikátní souboj pražských VŠ v paření!

Gaudeamus Alkotour: unikátní souboj pražských VŠ v paření!

Tak tohle tady ještě nebylo! Po nekonečně dlouhých diskuzích, která pražská univerzita nejvíc kalí, konečně přichází  soudný den, který tuto otázku jednou pro vždy zodpoví. Král Pražských Majáles 2005 Wincenzo Kluczko, DJ Voyta a Studenta.cz  připravili pro čtyři největší výšky večer plný alkoholu, soutěží a skvělé muziky v music klubu Óčko na Vyšehradě.

Souboj Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické, České zemědělské univerzity a Českého vysokého učení technického v paření proběhne už ve středu 20. října od 20:00 a bude trvat až do vypití všech piv, panáků a drinků, které jsou pro tenhle večer v nabídce za výjimečně nízké ceny, aby se do boje mohl zapojit opravdu každý.

Jak bude soutěž probíhat?

Každá škola bude mít svou vlastní pípu a každý drink, který si návštěvníci dají, bude připsán škole, ke které se pařič hlásí.Statistiky a stav vypitých tekutin budou zobrazovány na plátnech a obrazovkách v luxusních prostorech Óčka, a kdo bude tento večer abstinovat, tak může svým dílem přispět v tanečních a dalších divokých soutěžích na parketu, za které budou školám připočítávány body navíc.Vezměte všechny kámoše, učiňte z vaší školy Pařící univerzitu roku a odneste si putovní pohár pro studované kaliče!

Spočívá síla UK ve víně, jak pravil Karel IV.? Umí si ekonomové spočítat, kolik bude potřeba panáků na vítězství? Pijí zemědělci jenom pivo? A co všechno do sebe dostanou technici? Zváni jsou současní studenti i již dávní absolventi, stačí nahlásit, komu přičítáte svůj drink a možná váš bod rozhodne!

akční ceny drinků:

Pivo 0,5l 25 Kč

Chupito 30 Kč

Cuba Libre 80 Kč

C.Morgain + Coca Cola 55 Kč

Houba 49 Kč

Vodka + Redbull 90 Kč

Svou účast potvrzujte na Facebooku, ať víme kolik pořídit lahví!

Zúčastněte se nejšílenější párty roku, poznejte lidi z jiných škol a zapište svou univerzitu do alkohistorie! Zahrají rezidentní DJs, legenda DJ Voyta a speakovat bude "Marek Eben českých diskoték" Wincenzo Kluczko.

Těšíme se na Vás!

Wincenzo Kluczko a DJ Voyta

www.ockopraha.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější