Hity sociálních sítí: Příliv nahých celebrit a tragikomické volby

Hity sociálních sítí: Příliv nahých celebrit a tragikomické volby

Poslední měsíc se sociální sítě doslova zbláznily. A můžou za to kozy a zadky, do slova! Začátkem září totiž unikly z iCloudu na Reddit soukromé a poměrně dost odvážné fotografie celebrit, které samozřejmě okamžitě obletěly svět. Apple samozřejmě za nic nemůže, můžou za to hackeři, takže zvesela launchoval prodej nového iPhonu šest, ohýbacího tabletofonu 6+ a nesmyslné blbosti, kterou bude Apple cult nosit i kdyby rozežírala kůži – iWatch. Možná jste si všimli i černého burgeru. Ne, žádný rasový podtext v tom nehledejte, radši hledejte černý sýr. Pojďme na to popořádku.

1) Fappening

Nejdřív si vyjasněme výraz Fappening. Znáte film The Happening z roku 2008? Přidejte slůvko Fap (internetový výraz pro masturbaci) a máte Fappening. Koncem srpna a začátkem září se to celé provalilo. Na redditu a 4chanu se ve vlnách začaly objevovat fotky vyprsených rozcapených hollywoodských hvězd, které hacker jménem Christopher Chaney stáhl z applovského úložiště iCloud. V den první vlny lechtivých foteček se Apple ocitl v krizi, jeho akcie spadly jen za několik hodin o více než 4 %. Od útoků se distancovali, hacker totiž cíleně napadl hesla a loginy vybraných celebrit. Fotky se dostaly na povrch ve třech vlnách a slavné osobnosti zuří. Nejvíce asi Jennifer Lawrence, Kate Upton nebo disneyovský diblík Vanessa Hudgens. Vzhledem k tomu, že valach Kim Kardashian můžeme na Instagramu vidět dnes a denně, asi by nebylo daleko od pravdy, kdybychom řekli, že se z tohoto píárka snad raduje! Užít jsme si mohli třeba i Kirsten Dunst, Rihannu, Emily Ratajkowski, Kaley Cuoco a nově dokonce v poslední době tolik opěvovanou modelku Caru Delevigne. Přiznejte se, kdo to máte v počítači?

2) iPhone 6 a iPhone 6+

Androidí milovníci prominou, ale září prostě celé opanoval Apple. 19. září, den kempingu a zadlužení – před iStory po světě. iPhone má zas o cifru vyšší číslo, takže je třeba ho koupit. Nebo rovnou monstrózní tabletofon 6+. Od roku 2015 taky našetřete na Apple Watch, které sice moc dobře neukazují čas, ale zase s nimi pustíte třeba telku. Pokud máte rádi perfektně padnoucí věci, doporučujeme iPhone 6+, Dalí edition. Nádherně se totiž zformuje dle vaší kapsy, takže nebude někde nevzhledně trčet a dělat vám z nohy krabici.

http://www.memecenter.com/fun/3508369/i-heard-the-i-phone-6-is-coming-out

3) Černý burger

Rádoby král burgerů, síť Burger King, která nabízí Burgery tak kalorické, že s každým soustem úměrně přibíráte 1 cm kolem pasu, se v Japonsku trochu utrhl z 12 let v řetězech – nabízí černý burger, zvaný Kuro. Nebudeme o tom více dál rozebírat, prostě normální hnusnej černej vobarvenej sejr s houskou a rozemletýma kopytama, lahoda.

4) Volby

Volby jsou sice za námi, plakáty ale ještě pořád visí. Z každého volného prostranství nám někdo slibuje nižší daně, MHD zadarmo nebo holej zadek. Jo, a Zeman se byl koupat!

Text: Jana Samšuková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější