Hledáte práci s využitím cizích jazyků? Nastartujte kariéru v Infosys BPO

Hledáte práci s využitím cizích jazyků? Nastartujte kariéru v Infosys BPO

Mezinárodní společnost Infosys BPO působí v České republice už osm let. Pro své klienty zajišťujeme služby v oblasti zákaznického servisu, obchodní a administrativní podpory a účetnictví. Umíš německy nebo francouzsky? Staň se součástí našeho brněnského týmu! Nabízíme úvazky už od 20 hodin týdně.

Nyní naši brněnskou pobočku posilujeme o nové kolegy do zákaznické podpory. Nástup je možný od května, června nebo července, takže pokud jsi čerstvý absolvent, máš nyní jedinečnou možnost získat praxi v mezinárodní společnosti. V naší brněnské kanceláři pracujeme v 15 různých jazycích, máme velmi multikulturní a dynamické pracovní prostředí, průměrný věk našich zaměstnanců je 29 let, 40 % našich zaměstnanců jsou cizinci.

Koho hledáme?

Pro našeho klienta - jednu z nejvýznamnějších společností působící v oblasti výroby a vývoje informačních technologií - poskytujeme zákaznický servis pro koncové zákazníky z několika zemí. Kvůli dynamickému rozvoji projektu hledáme desítky nových kolegů na pozice specialistů zákaznického servisu. Na tyto pozice hledáme kandidáty, kteří mluví velmi dobře německy nebo francouzsky (budou telefonicky v kontaktu s klienty, kteří potřebují poradit ohledně zakoupených produktů jako  např. chytrých telefonů), kteří mají komunikativní znalost anglického jazyka (je to firemní jazyk, většina vnitropodnikové komunikace probíhá v angličtině), a kteří rádi komunikují.

Společnost nově hledá i zaměstnance na úvazek 20 hodin týdně. Podmínkou je znalost německého jazyka. Pozice je vhodná pro studenty.

Co nabízíme?

Zaměstnancům nabízíme nadstandardní platové podmínky (zajímavý základní plat + bonus za znalost německého jazyka + bonus závislý na výkonnosti + nástupní bonus). Dále nabízíme systém školení a tréninku, zázemí mezinárodní společnosti s aktivním využitím cizích jazyků na denní bázi, moderní kanceláře vzdálené jen 10 minut od centra Brna, přístup k nejnovějším technologiím. Uchazečům, kteří se stěhují do Brna ze vzdálenosti nad 150 km, zajišťujeme dočasné ubytování a příspěvek na přestěhování. Zaměstnanci mají možnost kariérního rozvoje - postup např. na pozici vedoucího týmu nebo trenéra; možnost přejít do jiných projektů a seznámit se s různými typy procesu. Zaměstnancům navíc nabízíme školení v technické oblasti (produkty, postupy řešení technických problémů) stejně tak trénink komunikačních dovedností.

Pro více informací navštivte www.infosysbpo.jobs.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější