Holky, přijďte si popovídat s manažerkami Microsoftu!

Holky, přijďte si popovídat s manažerkami Microsoftu!

Když je nějaká akce “jen pro holky”, obvykle si většina z nás představí drbárnu o kosmetice, oblečení, chlapech, případně všechno dohromady. Ale taková dámská drbárna o kariéře? A navíc přímo s manažerkami Microsoftu? :) Jestli si říkáte “proč ne”, tak mrkněte na detail akce tady. 

A pro koho že je tohle setkání určené? Uvítáme studentky 3., 4, a 5. ročníků VŠ i čerstvé absolventky, které mají zájem popovídat si o tom, jak a kde začít svou kariéru, a nechat se inspirovat přímo od našich manažerek a účastnic Microsoft absolventského programu “MACH”.

Microsoft Academy for College Hires

MACH je dvouletý program pro absolventy magisterského nebo MBA studia, který nabízí uplatnění v oborech Sales, Marketing a IT Services. MACH zdaleka není jen pro IT specialisty - pokud vás baví svět technologií, rádi se učíte novým věcem a jste připraveni využít každé zkušenosti naplno, nezáleží na tom, jakému oboru jste se v rámci studia věnovali. Více informací o programu najdete na www.microsoft.com/CEEMACH.

Kromě spousty cenných informací a dobré snídaně vás čeká také možnost seznámit se se zajímavými lidmi, prodiskutovat vaše CVčko s našimi personalisty, zeptat se na to, co vás pálí ve spojitosti s nastartováním kariéry a mnoho dalšího. Povídat si budeme hlavně v angličtině. Těšíme se na vás 30. dubna v 10 hodin!

“Opening Windows @ University“ je nová iniciativa společnosti Microsoft zaměřená na studentky a absolventky vysokých škol. Program vychází z původního konceptu „Opening Windows – The Professional Women Initiative“, který se orientuje na oblast diverzity a začleňování.

Registrovat se můžete zde. Počet míst je omezen, takže kdo se dřív zaregistruje, ten s námi dřív snídá. :)

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější