Projekt Návštěvy ve firmách právě startuje! Podívejte se do zákulisí velkých podniků

Projekt Návštěvy ve firmách právě startuje! Podívejte se do zákulisí velkých podniků

Kariérní portál pro studenty a absolventy VŠ UNIjobs.cz přichází na jaře 2013 s nový projektem Návštěvy ve firmách. Podíváte se do centrál i výrobních závodů zajímavých českých i mezinárodních společností. Navíc se v rámci exkurze dozvíte zajímavosti o dané společnosti a především o vašich možnostech profesního růstu. Jako třešničku na dortu si pak pro vás personalisté přichystali poradenství v oblasti kariéry, např. kontrolu CV, zrychlený pohovor či dokonce assessment centrum nanečisto.

Přestože pro studenty teprve začíná letní semestr, české společnosti už rozjíždějí svou hlavní náborovou sezonu. Ta vyvrcholí v průběhu jara a studentům i absolventům bude nabídnuto velké množství nových pracovních pozic nebo stáží a trainee programů. Nepropásněte svou šanci rozjet právě v tomto roce svou kariéru a rozhodněte se už nyní, kde byste se rádi ucházeli o práci. Pokud si stále nemůžete vybrat, která společnost bude pro vás ta pravá, projekt Návštěvy ve firmách je pro vás tou správnou volbou. Během návštěvy budete mít možnost poznat prostředí společnosti, popovídáte si s personalisty na téma kariéry, budete se moci vyptat na vše, co vás zajímá, a navíc strávíte příjemné odpoledne ve společnosti dalších fajn studentů stejného či podobného zaměření.

Kam se s námi podíváte?

Svou účast na projektu už přislíbilo několik velkých společností z různých oborů, jako například Tesco Stores, TPA Horwath Audit, Robert Bosch, IBM, Coca Cola Hellenic a další. Každá společnost si pro vás navíc připravila poradenství oblasti psaní životopisů, přípravy na pohovory apod. Rozhodně se během přibližně dvou hodin strávených na exkurzi nebudete nudit!

Jak se můžete přihlásit?

Přihlašování na jednotlivé Návštěvy je možné přes stránky portálu UNIjobs.cz, v sekci Akce a události. Na každou akci je omezený počet přihlášených studentů, ty si budou vybírat jednotliví personalisté na základě životopisů. Pokud budete mezi vybranými, týden před konáním akce vám bude vaše přihláška opět na stránkách UNIjobs.cz potvrzena. Přihlásit se můžete i na více exkurzí najednou, žádná z nich se časově nekryje s jinou.

Pro přihlášení je nutné být zaregistrován na kariérním portálu UNIjobs.cz a mít do databáze portálu vložený životopis.

Tak neváhejte a přihlašujte se už dnes ZDE.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější