UNI CHANCE: Úspěch vyžaduje praxi

UNI CHANCE: Úspěch vyžaduje praxi

Studuješ nebo jsi čerstvý absolvent a chybí ti praxe? Přihlas se do programu stáží UNI CHANCE a konečně si ujasni, co chceš v životě dělat. S UNI CHANCE si vyzkoušíš tři stáže ve třech prestižních společnostech. Přihlas se na www.unichance.cz. Tvoje CVčko ti poděkuje.

Tři elitní firmy, tři branže a devět měsíců prestižní stáže. V programu UNI CHANCE nezískáš jenom cenný zápis do CV od předních českých zaměstnavatelů. Dostaneš možnost srovnat top firmy z různých oblastí. Poznáš prostředí malé společnosti i velké korporace. Porovnáš práci v české a v zahraniční firmě, v dlouhodobě fungující společnosti i u nováčka na trhu. Devítiměsíční stáž UNI CHANCE ti dá hromadu zkušeností a pomůže ti rozhodnout o tvé budoucnosti. A nemusíš se bát, že by ti kvůli stáži uteklo studium – UNI CHANCE je šitý na míru prezenčním studentům. Životní šance leží přímo před tebou, stačí ji jen sebrat a zaregistrovat se na www.unichance.cz.

Jak to funguje?

Pro zapojení do programu stačí poslat do konce května jedinou přihlášku, automaticky se tak zařadíš mezi uchazeče o stáž ve všech třech společnostech. U každého zaměstnavatele strávíš 3 měsíce nabité praxí od odborníků, celkem tak získáš devět měsíců cenných zkušeností. Do každé společnosti nastoupí najednou dva studenti, dohromady je tedy program UNI CHANCE určen pro šest studentů.

Uchazeče vyberou zástupci partnerských společností na základě zaslaných CV a motivačních dopisů. V červnu bude výběrové řízení ve formě assessment centra, kde budou přítomni zástupci jednotlivých společností. Šest nejlepších z vás se dostane do programu UNI CHANCE. A od prvního října 2013 nastupuješ na první cyklus stáží.

Partneři

Foto: Studenta

KPMG

KPMG Česká republika je jednou z členských firem celosvětové sítě poradenských společností KPMG, poskytujících služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. V České republice působí od roku 1990, v současné době má 760 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě.

Foto: Studenta

Penta

Penta Investments je původem středoevropská investiční skupina specializující se na investice v private equity a real estate. Z pěti zaměstnanců se Penta rozrostla na současných 200 zaměstnanců v 7 pobočkách. Prostřednictvím svých portfoliových společností patří mezi největší zaměstnavatele v regionu, pracuje v nich více než 25 000 lidí.

Foto: Studenta

LEO Express

Společnost LEO Express je novým železničním dopravcem na českém trhu. Profiluje se jako inovátor tuzemského pojetí dopravy, i díky moderním technologicky vyspělým vlakům švýcarské společnosti Stadler. Vlaky LEO Express jsou nízkopodlažní, plně klimatizované elektrické jednotky aerodynamického tvaru, vybavené špičkovými technologiemi a interiérem speciálně navrženým pro dálkovou dopravu.

Harmonogram stáží UNI CHANCE

27. 3. – 30. 5. 2013 – přihlašování do programu

1. 6. – 30. 6. 2013 – výběr vhodných kandidátů a závěrečné assessment centrum

1. 10. 2013 – nástup prvních stážistů

Jak se do programu UNI CHANCE přihlásit?

Stačí poslat jedinou přihlášku do programu stáží UNI CHANCE, která platí pro všechny tři partnerské společnosti. Musí obsahovat tvůj strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém bys měl/a zdůvodnit, proč se chceš programu UNI CHANCE zúčastnit. Přihlášku najdeš na stránkách www.unichance.cz. Přihlašování končí 30. 5. 2013.

Aby ses mohl/a programu stáží zúčastnit, musíš mít ukončené bakalářské vzdělání. UNI CHANCE je určený jak pro absolventy, tak pro studenty v prezenční formě studia. Program je koncipován tak, aby se dal zvládnout souběžně s denním studiem. Jeho zaměření je vhodné především pro studenty ekonomických oborů, ale není to podmínkou.

Foto: Studenta

Podle čeho budeme stážisty vybírat?

V prvním kole výběru rozhodnou především vaše motivační dopisy a životopisy. Pokud postoupíš do užšího výběru, zúčastníš se přibližně v polovině června 2013 závěrečného assessment centra, kde se setkáš se zástupci všech tří partnerských společností.  Bude už jen na tobě, jak si poradíš se zadanými úkoly. Do UNI CHANCE vybereme šest nejlepších studentů nebo absolventům, kteří 1. 10. 2013 nastoupí na první cyklus stáží.

4 důvody, proč se přihlásit do UNI CHANCE

Ujasníš si, v čem jsi dobrý/á a čemu by ses měl/a v budoucnu věnovat

Srovnáš jednotlivé branže a firmy

Poznáš prostředí společnosti malé i velké, české i mezinárodní, dlouhodobě fungující i nováčka na trhu

Získáš mimořádnou zkušenost a cenný zápis do svého CV

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější