reklama
 
Hromadné nakupování: Jak se vyznat ve slevách na internetu?

Hromadné nakupování: Jak se vyznat ve slevách na internetu?

I na internetu se může roztrhnout pytel, což se také stalo. Vysypaly se z něj internetové stránky, které nenabízejí konkrétní služby nebo zboží, ale SLEVY na služby nebo zboží. Studenta vám přináší několik tipů na nejpopulárnější webovky, které když navštívíte, královsky ušetříte a ještě si zpříjemníte studentský život!
reklama

Hromadné nakupovací šílenství

Všechny níže uvedené portály fungují na velmi podobném principu. Každý den se na stránce objeví jedna aktuální nabídka slevy na rozličný sortiment – od jídla přes sport po stříhání vlasů – v každém z měst, které daný server mapuje. Sleva spočívá v získání a uplatnění slevového kuponu, který má od zakoupení většinou několikatýdenní platnost.

Jak to funguje?

Kupon si vyhlédnete a koupíte, ale abyste ho skutečně získali, je nutné, aby určitý počet lidí udělal ve stanoveném čase to samé. Zde nastupuje vaše kybernetická schopnost orientovat se ve virtuálním prostoru – lidi musíte na slevu nalákat vy - sdílet odkazy a posílat je všem známým! Až pak začne sleva skutečně platit, z vašeho účtu se strhnou peníze a na mail dorazí slevový kupon. A teď už ke konkrétním stránkám:

Nebeslev.cz

Ze slev, které jste již na serveru mohli najít, jsou nejzajímavější například speed dating (tzv. hromadné rande naslepo), z kterého můžete rovnou zamířit na masová žebírka v křupavé kůrčičce, po nich skočit na zlevněnou odtučňovací kůru a pak si koupit hasicí přístroj. Podle počtu facebookovských fanoušků vítězí v našem slevovém klání právě tento portál! Objednávání, platba, prostě celý systém „slevobraní“ probíhá na Nebeslevách stejně jako v úvodu článku. Nebeslev.cz také jako jediný nabízí servis slev z města Hodonín.

Slevomat.cz

Prošmejdíte-li server Slevomat.cz, můžete si nechat levně vyčistit auto, pleť nebo nehty, případně se přejíst sushi, přepít se pivem a pak to všechno vyvrhnout při zlevněné jízdě Ferrari. Tento server je pouze asi o sto fanoušků méně populární než předchozí, nicméně pokud jste se již našprtali postup zakoupení a získání slevy, na jeho stránkách se bez problémů zorientujete. Slevomat nemapuje Hodonín, zato zde naleznete slevy z Ostravy!

Zapakatel.cz

Fanouškovské stránky Zapakatelu na Facebooku jsou rozděleny do tří měst – Prahy, Brna a Ostravy. Po sečtení fanoušků se server dostává na třetí místo v naší hitparádě. Kromě tří výše zmíněných měst vyšťourává Zapakatel slevy ještě v Bratislavě, Liberci a Ústí nad Labem. Co zde za pakatel nakoupíte? Bowling v akci, zámek v akci, hotel v akci a hubnutí v akci. Libůstkou serveru je, že každý den nabízí kromě hlavní slevy ještě dvě další slevy. :-)

Limetky.cz

Portál Limetky.cz se z ostatních trochu vymyká. Při jeho procházení musíte zapomenout na předchozí návod, systém zde totiž probíhá jinak. Na webu si objednáte limetku – slevovou kartu za 500 korun bez omezené platnosti - a pomocí této limetkové kartičky pak můžete uplatňovat slevy. Ty neplatí pouze pro konkrétní produkty a služby, nýbrž v rámci nabídky každého obchodního partnera z katalogu. Vyrazit pak můžete do kaváren,půjčoven aut, obchodů nebo kosmetických studií!

Pokud se ze slev chcete zbláznit, můžete navštívit i další servery s obdobnou tématikou, jako například: BonyBony (www.bonybony.cz), Slevy.cz (www.slevy.cz), TOPslevy.cz (www.topslevy.cz), Slevové kupony (www.slevove-kupony.cz), PrimaSleva.cz (www.primasleva.cz), Vykupto.cz (www.vykupto.cz) a Mydeals.cz (www.mydeals.cz).

Eva Samšuková

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější