Jak ušetřit za cesty vlakem? Pořiďte si In-kartu. Nyní s 10% slevou!

Jak ušetřit za cesty vlakem? Pořiďte si In-kartu. Nyní s 10% slevou!

Jezdíte často vlakem do školy, na kolej, na návštěvu za babičkou nebo na výlety? Máme pro vás tip, jak za jízdé ušetřit! České dráhy nabízejí slevovou In-kartu, se kterou koupíte  jakoukoli jízdenku se slevou až 50 %! Samotné zřízení karty je otázka několika minut a lze provést i online. Navíc teď můžete využít speciální zvýhodněnou nabídku - slevu 10 % na pořízení In-karty. Jak tedy na to?

Co je In-karta

In-karta je běžná plastová čipová karta velikosti platební karty. Je určena především těm zákazníkům ČD, kteří často cestují vlakem a chtějí ušetřit. Na každou In kartu si můžete nechat nahrát vám nejlépe vyhovující služby a slevy, které si sami zvolíte...

Pro studenty do šestadvaceti let, kteří často cestují pravidelně ze školy nebo z univerzity domů a zpět, jsou zajímavé především In-karty IN 25 a IN 50. S kartou IN 25 získají 25% slevu na veškeré jednosměrné, zpáteční a traťové jízdenky. S ještě výhodnější variantou  In-karty IN 50 pak je možné dosáhnout na 50% slevu při zakoupení jízdenky pro cestování kamkoli a zároveň také 25% slevu na pravidelnou traťovou jízdenku.

Kde a jak si kartu mohu pořídit?

Pořízení In-karty je jednoduché. Stačí vám k tomu pouze občanka, pasová fotografie a příslušný vyplněný formulář, který obdržíte na pokladně ČD nebo si ho můžete stáhnout online. Vyplněný formulář a fotografii odevzdáte na pokladně ČD, kde vám kartu připraví k vyzvednutí do 28 dnů. Její výhody a slevy ale můžete začít využívat hned a to s předběžnou In-kartou!

Pokud však upřednostňujete vyřízení online z pohodlí domova, můžete si kartu pořídit přes internet (nemůžete však uplatnit mimořádnou 10% slevu).

Foto: Studenta

Kolik stojí zřízení In-karty? Nyní se slevou!

Ceny In-karet se liší podle toho, kolik chcete ušetřit. Od 1. srpna 2011 do 15. září 2011 nabízí ČD na pořízení nové In-karty 10% slevu (pouze na pokladnách ČD)! Pro denní nebo pravidelné dojíždění na střední vzdálenosti se pro studenty do 26 let hodí In-karta IN 25 za 220 Kč za rok (původní cena 250 Kč), pro pravidelné dojíždění na větší vzdálenosti pak In-karta roční IN 50 jen za 1 190 Kč (původní cena 1 330 Kč).

Nový školní rok se blíží, a pokud vás čeká nová univerzita v novém městě, neváhejte si In-kartu pořídit. Ušetříte! Své úspory si můžete spočítat zde.

In-karta nyní i jako vstupenka.

In-kartu lze nově využít také jako vstupenku na koncerty a další kulturní akce prodávané společností Ticketstream.

Více na www.cd.cz.

Markéta Ježková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější