Jsi rozený auditor, daňař nebo poradce?

Jsi rozený auditor, daňař nebo poradce?

Láká tě práce v poradenské společnosti KPMG Česká republika, ale nemůžeš se rozhodnout, zda je pro tebe vhodnější začít na pozici asistenta daňového poradce, auditora, finančního poradce nebo jako business analyst? 

Všichni pracují pod jednou firemní hlavičkou a střechou, ale práce každého z nich má svá specifika a přednosti.  Zorientovat se, do jakého oddělení se nejlépe hodíš, by ti mohl pomoci tento jednoduchý zábavný kvíz. Facebooková aplikace, prostřednictvím které kvíz funguje, ti nejen napoví, zda jsi tělem i duší daňař, auditor či poradce, ale také ti vygeneruje certifikát, se kterým se můžeš pochlubit kamarádům… i u přijímacího procesu:)

A vyplněním kvízu se navíc automaticky zařadíš do slosování o nejnovější iPad!

Soutěž připravila společnost KPMG Česká republika na oslavu druhého místa v žebříčku nejatraktivnějších zaměstnavatelů světa, které celosvětová síť poradenských společností KPMG obsadila již potřetí za sebou. Žebříček sestavila společnost Universum na základě výzkumu mezi více než 144 tisíci studentů ekonomických a technických oborů z celého světa.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější