Legendary SUIT UP Party is back!

Legendary SUIT UP Party is back!

Již tradičně se v polovině března v pražské Retro Music Hall uskuteční další oblíbená akce Legendary SUIT UP Party: Challenge accepted. Mnozí z vás v názvu jistě rozklíčovali odkaz na kultovní seriál How I Met Your Mother, ve kterém se Ted Mosby snaží svým dětem vyprávět spletitý příběh o tom, jak potkal jejich mámu.

Snaží, je nejspíš to správné slovo, protože po sedmi sériích jsme se o oné tajemné mámě dověděli pouze to, že ráda nosí žlutý deštník. Za to jsme se však mohli důkladně seznámit s neuvěřitelnými příběhy Teda a jeho čtyř nejlepších přátel, které tak oslovili diváky po celém světě.

Jednoznačným tahounem seriálu je postava Barneyho Stinsona, která z jeho představitele, Neila Harrise, udělala světovou hvězdu první velikosti. Barney je posedlí především dvěma věcmi – kvalitními obleky a ženami. Těžko říci, co je na prvním místě, ale ženy by asi nakonec o prsa zvítězily.  Takto vytříbený hodnotový žebříček dokonale koresponduje s pověstnou  živelnou atmosférou SUIT UP Party a není proto divu, že byl Barney zvolen za jakéhosi duchovního patrona celé akce.

Foto: Studenta

Po půl roce opět zpět!

SUIT UP Party se opět koná po půlroční přestávce (poslední obleková událost byla 12/10/2012), takže ji můžete pojmout buď jako epické zakončení plesové sezony nebo jako openingovou akci na počest nadcházející jarní sezóny. Tak či tak je třeba vyladit outfit. Stylové obleky, kraťoučké koktejlky, vysoké podpatky, drinky v akci a známé DJské duo DJ Pájis & Dj LeeMac, to je třaskavá kombinace značící žhavou atmosféru, která i anglického gentlemana vyvede z jeho pověstného klidu.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Veškeré další informace, včetně fotek, videí a možností rezervace najdete na www.SuitUpParty.cz Takže si po vzoru Robin Scherbatsky nacvičte svůdné pohledy. Po vzoru Barneyho Stinsona připravte originální balící taktiky a přijměte výzvu, kterou tato jedinečná párty představuje. Suit up! It´s gonna be legen, wait for it...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější