Letenky za pár korun: kam vyrazit na podzimní výlet?

Letenky za pár korun: kam vyrazit na podzimní výlet?

Strávili jste léto na brigádách, abyste si vydělali nějaké peníze na dovolenou a pořád ne a ne najít tu nejlepší a nejvýhodnější? Těžce vydřené peníze by pochopitelně neměly padnout z větší části na cestu.  Studenta prozkoumala ceny letenek za vás a připravila pár tipů za opravdu velmi výhodné ceny. Nejvíce nízkonákladových linek z Prahy nabízí maďarský Wizzair!

Londýn (Velká Británie) – na party a nákupy!

Město hudby, obchodů a večerních klubů si určitě zamilujete! Nakupujte na nekonečné ulici Oxford Street, projděte se po Tower Bridge nebo si užijte si nádherný výhled z obřího kola London Eye. V prosinci uvede WizzAir nové pravidelné linky na trase Brno – Londýn, koncem roku pak navýší počet spojení z Prahy do Londýna až na jedenáct týdně. Zaleťte do Anglie pro vánoční dárky!

http://mesta.orbion.cz/londyn/

TIP na letenku: 16. prosince v 19:05 z Brna do Londýna od 399 Kč!

Brusel (Belgie) – parlament i čurající chlapeček

„Hlavní město“ Evropské unie, ve kterém sídlí Evropský parlament i komise, znáte asi nejlépe z přednášek nebo z novin, ale vyplatí se sem zajet i na kratší výlet. Často bývá přirovnáván k Paříži – najdete zde také spoustu pěkných obchodů, kavárniček nebo bister, ale je o poznání klidnější a přívětivější. Kromě budov EU stojí za to navštívit náměstí Grand Place a kousek od něj i symbol města Manneken-Pis neboli čurajícího chlapečka.

http://belgie.orbion.cz/brusel/

TIP na letenku: 8. listopadu v 6:00 ráno a 10. listopadu v 8:00 zpět od 934 Kč!

Milán (Itálie) – Veni, vidi, VISA

Do Milána se jezdí už tradičně za skvělými nákupy. Kromě nich ale ještě stojí za zhlédnutí třeba Duomo di Milano – milánská katedrála nebo opera La Scalla.

http://italie.orbion.cz/milano/

TIP na letenku: 24. října 6:00 z Prahy a 27. října v 8:00 zpět od 804 Kč (zbude i na boty)!

Benátky (Itálie) – pro párečky

Existuje něco romantičtějšího než výlet do Benátek? Ideální pro zamilované páry je okolí čtvrti San Marco se známým náměstím plným holubů a chrámem.

http://italie.orbion.cz/benatky/

TIP na letenku: 9. listopadu – 13. listopadu tam i zpět od 1214 Kč!

Barcelona (Španělsko) – za sluncem a sangrií

Španělsko je zemí slunce, vášně a vína, a tak se zde rozhodně nebudete nudit. V Barceloně určitě navštivte neuvěřitelné stavby architekta Gaudího, islámskou čtvrť (pozor na vhodné oblečení) nebo fotbalový stadion klubu FC Barcelona. Suvenýry pořídíte levně na pouličních trzích, které mají po celém Španělsku velkou tradici!

http://mesta.orbion.cz/barcelona/

TIP na letenku: 7. listopadu – 10. listopadu zpáteční letenka od 1078 Kč!

Termíny odletů a příletů v článku tvoří jen část nabídky aerolinek. Wizzair nabízí letenky za stejné ceny i na jiné dny – bližší informace najdete na: http://book.wizzair.com/?language=CZ.

Míša Raková

foto: Wizzair.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější