zápach

Páteční bizár: Pilulky, po kterých prdění voní jako růže i čokoláda

Říká se, že vrcholem intimity je, když před sebou dva zamilovaní lidé začnou prdět. Nevhodná vůně svěžích “větrů z podbříška” ale může způsobit obrovské škody - rozpad vztahu, přerušení rodinných styků i intimností, případně i “přiotrávení” celého divadelní sálu. Pokud tedy trpíte plynatostí, nebo se jen potřebujete cítit jistěji například při premiéře oblíbeného filmu, nezoufejte! Řešení začala už před nějakým tím rokem poskytovat francouzská firma PilulePet or the Fart Pill...

Pilulkami proti zápachu

Pilulky transformující zápach vůni jsou výrobcem uváděny jako doplněk stravy založený na přírodních složkách vyráběných výhradně z lokálních a kvalitních surovin Francie. "Kouzelnou" esencí výrobku je pak využívání znalostí fytoterapie (tedy léty prověřeného bylinkářství). Vynálezce Lutina Malina k této progresivní "větrné" terapii přivedla obyčejná večeře s přáteli. "Po vydatné večeři jsme se s kamarády téměř udusili našimi páchnoucími prdy. Zápach nevyhovoval ani našim sousedům, takže se s tím muselo udělat. Zamaskovat zvuk prdu lze, ale zápach, s tím bývá problém," popisuje vynálezce na svém webu.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

K Valentýnovi i pro psy

V e-shopu firmy naleznete celou řadu vůní. Konvalinku, speciální čokoládovou vůni k Vánocům, závány fialek, růží i zázvoru. Firma se ale specializuje i na psy, pro jejichž prdicí problémy připravila vonný prášek. Zakoupit esenci i pro čtyřnohého kamaráda společnost rozhodně doporučuje před očekávánou dlouhou psí jízdou autem, případně vlakem.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Cena za jistotu? K nezaplacení

Pilulky můžeme zakoupit v rozmezí 400 Kč - 550 Kč (u psů se pak pohybujeme kolem 750 Kč). Veškeré pilulky navíc mají i Kosher a Halal certifikaci. V balení jich nalezneme 60, přičemž doporučené dávkování se odhaduje v rozmezí 2-6 pilulek denně (v závislosti na síle vonného efektu). O doručení pilulek se navíc nikdo nedozví, zásilka funguje totiž podobně jako sexshop - zabalená do anonymního papíru, bez jakýchkoliv spojitostí s webem.

Takže voňavým prdům zdar! Nazdar!

P.S.: Netušíme, zda jde o recesi, ale vynálezce na svém webu tvrdí: "Nejlepším potvrzením je velké množství spokojených a vracejících se návštěvníků. Někteří lidé zase pilulky kupují jako žertovný dárek."

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější