Foto - geeky_sex_toys

Páteční bizár: V ložnici s geek hračkami. Pokémoni, draci i Superman

O tom, že se sexuální průmysl snaží držet krok s dobou, nelze spekulovat. Na stránkách pro dospělé najdete všemožné porno “parodie” od Star Wars přes nového Aladina až po klasiku se superhrdiny. Fenoménem posledních let jsou ale i geek hračky...

Chyť je všechny! A nezapomeň na Pikachu

Od roku 2016 si můžete díky produkci australské firmy Geeky Sex Toys zpestřovat život netradičními geekovskými hračkami i požitky. "Věříme, že hračky pro dospělé by měly být zábavné, legrační a vizuálně i fyzicky příjemné! Chceme, abyste na své sexuální hračky byli hrdí a vystavovali je všem tak, aby je viděli," popisuje své ultimátní poselství firma na svém webu a není daleko od pravdy. Společně s vydáním hry Pokemon GO totiž vydala speciální edici hraček Pokémoan (v češtině pokémoní sténání) a zbořila internet. Zatím sice pořád máte možnost zakoupit si ze všech 807 pokemónů jen Pikyho, Charmyho, Bulbyho, nebo Squirtyho, to ale neznamená, že se nemůžete stát Mistrem Pokemonů i bez zbylých 803 japonských zvířátek.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Hra o trůny, Hra o stény

Pro závěrečnou sérii seriálového hitu Hra o trůny od HBO si geek společnost rovněž přichystala speciální sadu hraček pod souhrným označením Hra o stény. Do ložnice si tak můžete vzít upravenou verzi legendárního meče Johna Snowa, či nádobíčko Zimního krále a draka. Na jiných serverech navíc najdete i spousty cosplayových erotických oblečků od Matky draků přes korzet označený znakem Lannisterů až po kalhotky a trenky s hodoří hláškou Hold the door. No nekupte to mámě pod stromeček, že jo?

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Superhrdinové od Marvelu chrání vaši ložnici

Průmyslu pro dospělé se nevyhli ani superhrdinové. Web při tvorbě "masturbátek" vychází hlavně z blockblasterů od Marvelu a od DC Comics. Vaši ložnici tak z Marvelu může chránit The Infinity Fist (jakože Thanos), Captain Anal (jakože Capitan America), HawkAss (jakože Hawkeye), Möan-lnir (jakože Thorovo kladivo) i The Incredible Dung (jakože Hulk). Od DC zase najdete Batt Plug (jakože Batmana) a hračku Super Cock (ano, jakože Superman).

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Zaujaly vás geek hračky? A vystavili byste si je doma? Hoďte názor do komentáře na Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější