Asgardia

Mají vlastní vesmírné terirorium, hymnu i ústavu. Přidejte se k vesmírnému lidu Asgardie

Vesmír je jen dalším prostorem k osidlování. O tom ví své Elon Musk, Jeff Bezos i NASA. Do roku 2023 má Bezos v plánu přistát na Měsíci a začít budovat lunární kolonii. Musk má zase cca do roku 2030 vyslat první osadníky směr Mars. Na Zemi se ale začíná rozrůstat i první vesmírný národ..

Občané Asgardie - občané vesmíru!

Asgardie existuje. Prozatím sice jen na Zemi, ale za dobu své dvouleté existence tato zemička stihla vypustit vlastní družici Asgardia-1 a tím i získat vesmírné teritorium. V plánu je kromě výstavby monstrózních vesmírných lodí i postupné zakládání obyvatelných vesmírných stanic poblíž Země.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Čí je vesmír?

Jedna z nejpalčivějších otázek dobývání kosmu i pro Asgarďany spočívá v otázce práva. Čí je vlastně vesmír? Přenesou se do vesmírného prostředí geopolitické šarvátky ze Země? Rusko vs. USA? Bezos vs. Musk? Asgarďané tomu všemu chtějí dát pevný řád tak, aby ochraňoval nejen všechny obyvatele Země, ale také aby omezil možnost vypuknutí meziplanetárních bojů. Není tedy k podivu, že se současní občané Asgardie ve své ústavě zavázali k plnění těchto cílů:

  1. Mírové využití vesmírného prostoru
  2. Ochrana Země před vesmírnými hrozbami
  3. Vytvoření svobodné vědecké základny pro studium vesmíru
Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Buďte Asgarďan!

Asgardie navíc momentálně nabírá nové občany. Od zrodu vesmírného národa si o asgardské občanství požádalo již více než 500 000 lidí. Vesmírný národ zatím udělil občanství již více než 200 000 prozatímních pozemšťanů, kteří prošli identifikačním procesem 2. a 3. stupně.

Kromě pocitu právoplatného občana vesmíru a Asgardie navíc dostanete vlastní identifikační číslo i vlastní průkaz totožnosti.

Asgardie

"Vesmírné právo musí zajistit rovné příležitosti všem zemím na Zemi, a ne pouze těm, které již aktivní programy či komerční aktivity v kosmu mají.

Jestli máte v plánu cestu do vesmíru, Asgardie je jasná volba!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější