New Media Inspiration 2018
Komerční článek

Týká se i vás: Umělá inteligence se stává součástí našich životů. Příležitost či hrozba?

Pronikněte do světa umělé inteligence. Pokud si myslíte, že to není nic pro vás, mýlíte se. Týká se i vás.

Umělá inteligence v posledních letech prodělává bouřlivější rozvoj než kdy dříve. Postupně proniká do byznysu, průmyslu i služeb. Jak ovlivní vás? Může být prospěšná či naopak nebezpečná? Praktická využití umělé inteligence se stávají součástí každodenního života, ať jde o automatický překlad, robotiku, virtuální asistenty a chatboty, nebo třeba samořídící automobily.

Co vše nám umělá inteligence přináší a co naopak si o nás "odnáší"? Přijďte to zjistit v sobotu 3. března na netradiční konferenci New Media Inspiration.

Vystoupí řada odborníků na umělou inteligenci, kteří sklízí úspěchy i v zahraničí. Těšit se můžete například na Tomáše Mikolova, který pracuje ve vývojovém centru AI Facebooku v New Yorku, kde vede projekty zaměřené na zpracování jazyka a obecnou umělou inteligenci.

Foto: externí

GoodAI zas pracují na vytvoření obecné umělé inteligence, která by měla výrazně zlepšit práci například v medicíně, vědě a technologiích. O tom jak, řeší praktické problémy zákazníků použitím umělé inteligence, více poví Jiří Dobeš.

Mluvit se bude například i o tom, co dělá umělá inteligence s daty, která o vás získá, a jestli nás dostatečně chrání česká legislativa. Také se dozvíte, jestli budoucnost komunikace je v robotech. A jednoho konverzačního bota uvidíte přímo na konferenci. Jmenuje se Alquist a znají ho až v Americe, tým českých studentů s ním totiž v prestižní soutěži Amazon The Alexa Prize získal skvělé 2. místo. Je schopný vést s vámi konverzaci na běžná témata.

A to není zdaleka vše. Těšit se můžete na opravdu nabitý program ve třech paralelních sálech, kde budou přednášet nejen akademici ze společenských i technických oborů, ale i zástupci byznysu, podnikatelé v oblasti hi-tech i marketingu a pracovníci internetových firem.

Více informací o konferenci a program najdete ZDE.

A pozor, do 22. února můžete pořídit vstupenku za zvýhodněnou cenu.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější