Módní hlídka: Gymnázium v Ostravě. Jak se oblékají středoškoláci?

Módní hlídka: Gymnázium v Ostravě. Jak se oblékají středoškoláci?

Jak se vlastně oblékáme? Jaký styl oblečení v ulicích velkých měst převládá? Jaké jsou trendy? To vše vám prozradí naše pravidelná čtrnáctidenní módní hlídka Studenty! Vaše modely komentuje zkušená, ve světě módy protřelá KatOda! Tentokrát se podíváme, jak jsou na tom studenti ostravského gymnázia Olgy Havlové...
Foto: Studenta

Hurá do voleb!

Snaha vytvořit barevně lahodící outfit je vcelku běžná. Ovšem tato mladá tvář zašla ještě dál! Povedlo se jí sladit se i se vstupními dveřmi školy! Avšak na rozdíl od nich, slečna rozhodně nepotřebuje přemalovat. :-) Její příjemný usměv a sebevědomý postoj jsou více než hodni pozice reprezentantky gymnázia. Voliči školního parlamentu mají jistě vybráno!

Foto: Studenta

Ten kluk má budoucnost!

Světácký styl mladého muže, který už evidentně vyrostl z dětských let a projevuje jistou módní vyspělost, musí sklízet ovace jak u tabule, tak na obědě u babičky. Kombinace košile a svetříku tolik zavánějící intelektuálstvím, je doplněna rošťáckým sestřihem tak, že ve výsledku náš model, ačkoli je oblečen střízlivě, vypadá jako rocková hvězda!

Foto: Studenta

Září i v září

Slečna se evidentně celé léto neválela u moře nechávajíc se ovívat opáleným animátorem… Ani ho celé nestrávila u prarodičů vařících svíčkovou, knedlíky nebo guláš. Její sportovní styl nasvědčuje aktivnímu životu, který se na první pohled projevuje výstavníma nohama zdůrazněnými perfektně padnoucími džíny. Nekompatibilnost doplňků omluvíme například praktičností hodinek pro měření tepu během ranního běhu. Rozhodně do školy přinese nový vítr!

Foto: Studenta

Oblečená? Neoblečená? Dobře oblečená!

Královna Koloběžka přijela tentokrát na skejtu a oblečená. A to vkusně. Pohodlné oblečení je velmi vhodné na dlouhé odpoledky, kdy člověk po 4 ranních hodinách už neví, jak jinak si sednout, a i největší dámy mají nohy od sebe víc než obvykle. Nicméně tato studentka se nevzdala módy na úkor pohodlí a příjemné barvy džín a trička rozzářila vtipnými a zajímavými doplňky. Nedostatečnou letos rozhodně nedostane! :-)

Foto: Studenta

Vždy připraven

Pokud bych se s tímto studentem ztratila v lese, určitě by z batohu vytáhl mapu a kompas a vyřešil situaci s úsměvem. O jeho vyrovnanosti svědčí nejen výraz ve tváři, ale i veselá kostkovaná košile. Kousky oblečení se zdají být tak nějak volné, a právě v tom spočívá ležérnost celého modelu! Jistě ale sám jeho nositel ležérní vůči učení není, to by se tolik cestou ze školy s indexem v batohu nesmál…

KatOda

foto: Marie Bauerová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější