Módní hlídka: VŠE v Praze. Jak se oblékají budoucí inženýři?

Módní hlídka: VŠE v Praze. Jak se oblékají budoucí inženýři?

Jak se vlastně oblékáme? Jaký styl oblečení v ulicích velkých měst převládá? Jaké jsou trendy? To vše vám prozradí naše pravidelná čtrnáctidenní módní hlídka Studenty! Vaše modely komentuje zkušená, ve světě módy protřelá KatOda! Jak jsou na tom studenti Vysoké školy ekonomické v Praze?
Foto: Studenta

Bowle

Mladík si pohrál s barvami i s tkaničkami a vytvořil tak svěží ležérní komplet. Jen jedna věc - mám nehorázné nutkání mu povytáhnout kalhoty, jelikož jejich úzký střih v tomto posazení vytváří zvláštní proporce. Jedinou omluvou by byla ztráta penálu, kvůli níž si náš objekt musel napěchovat tužky, kružítko, trojúhelník, gumu a ořezávátko do zadních kapes, což by vysvětlovalo bouli (pro čtenáře vlevo).

Foto: Studenta

Slečna drsňák...

Zkombinovat různé styly tak, že výsledek nepřipomíná klišé motorkářku ani tetu s výletním klóbrcem, kterému by chyběla jen kopretina, se nemusí vždycky povést. Ale tady vidíme, co dokáže jemný ženský vkus. Slečna svému vydařenému modelu pro volný čas dodala osobitost veselými doplňky, z nichž vyniká právě nápaditý klobouček, který jak sluší tvaru obličeje, tak oživí typický podzimně šedý den nabitý přednáškami.

Foto: Studenta

2 v 1

Boty do řady nepatří a kalhoty by také mohly z kola ven. Nicméně pokud se soustředíme na horní část naší studentky, tak se nedá než konstatovat, že vypasované lesklé bundičce zkrátka nelze odolat a barevný šátek spolu s náušnicemi dodávají šmrnc. Ku příležitosti prezentace si jistě model lépe načrtne a jako budoucí pilíř české ekonomiky si spočítá, že drobnou změnou dolní části modýlku se jí vyrovnají obě strany rovnice, a rozvášní tak celou posluchárnu.  :-)

Foto: Studenta

Šedá eminence?

Ani omylem! Mladý muž se rozhodně takto oblečený za nikoho nemusí schovávat! Za nitky určitě netahá ze zákulisí, jelikož oslňuje v popředí svou energií podtrhnutou slušivým rošťáckým modelem. Barvy outfitu jsou trefou do černého i proto, jak kontrastují úsměvem zářící obličej našeho sekáče. Dnes všechno jistě stihne i díky volbě pohodlných botek, s nimiž se nemusí bát puchýřů a kuřích ok ani po náročném vysokoškolském dni!

Foto: Studenta

Nuda v Praze

Nebudeme chodit kolem horké kaše: v mladíkově modelu chybí invence, což je škoda, jelikož výrazem se nám snaží cosi komunikovat, ale oblečení mlčí. Pravděpodobně máme co do činění se studentem, pro něhož je prvořadá funkce praktická. Přitom k tomu, aby se z budoucího ekonoma stal ekonom - fešák, by stačilo málo. Výměnou smutné mikiny za barevný sexácký svetřík, jenž by nechal vyniknout teplou barvu bot, by outfit dostal úplně jiný ráz!

KatOda

foto: Marie Bauerová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější