MÓDNÍ HLÍDKA: Jak se vystrojili studenti VŠE v Praze?

MÓDNÍ HLÍDKA: Jak se vystrojili studenti VŠE v Praze?

Projekt Check Czech Fashion v čele s fotografem Kubou Ferancem tentokrát zavítal na půdu Vysoké školy ekonomické. A jak tato návštěva dopadla? To máte možnost posoudit sami! 

Černý křivák a kárový vzor jsou vděčnou podzimní kombinací, která neomrzí. Outfit s nádechem rebelství od nás dostává výbornou!

Razíme názor, že úsměv je nejlepším doplňkem jakéhokoliv outfitu, a tento mladík to jen potvrzuje! Trenchcoat a kalhoty v barvě oxblood jsou příjemnou podzimní klasikou.

Různé příležitosti si žádají rozdílné oblečení a to platí i v případě obleku. Zatímco černá varianta je vhodná pro formálnější akce, hnědý či šedý oblek je ideální volbou pro schůzky během dne. V tomto případě bychom doporučili lépe sladit odstíny jednotlivých kousků a zapnout knoflík u krku.

Na tomto outfitu nás zaujal zejména zajímavý střih kalhot, který, jak jsme později zjistili, je dílem studentčiny maminky. Šikovná maminka!

Podkolenky jsou sexy a tato slečna to evidentně moc dobře ví. Zajímavá by mohla být i varianta s černými oxfordkami a velkou kabelou.

Sladěné boty s páskem od nás dostávají palec nahoru! Černou košili bychom vyměnili za modrou a vzhledem k výraznému vzoru kabátu zvolili jednobarevný šál bez potisku.

Smekáme před odvahou tohoto mladíka vstoupit na akademickou půdu v nedbalém sportovním oblečení. Za povšimnutí ovšem stojí zajímavě řešené tepláky.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější