Módní hlídka: Umíme se obléct na Suit Up Party?

Módní hlídka: Umíme se obléct na Suit Up Party?

Tentokrát jsme se s naším nekompromisním pranýřem vašeho oblékání vydali pod střechu. A to rovnou do nejluxusnějšího Buddha Baru, kde se konala tradiční Suit Up Party by Frisco.

4x YES!

Tohle kvarteto by stopku v žádném nóbl podniku nedostalo. Námořnická modrá je na první, druhý i třetí pohled neokoukatelná, a když se k tomu přidají ty správné hnědé boty, máme na světě kombinaci k nezaplacení. Dámám pánský styl sluší a tato slečna je toho řádným příkladem. Psaníčko v bílo-metalické barvě a nude podpatky skvěle oživují celý outfit a není tak třeba žádných výrazných doplňků. Ani další dva pánové laťku nesnižují. Tak to má být – prosté a vkusné.

Foto: Studenta

Lets go girls

Hnědovláska vsadila na jednoduché černé šaty, které oživila výraznou vestou, a můžu říct, že sázku vyhrála. Příště bych jen vyměnila kabelku přes rameno za obyčejné psaníčko. Obě slečny musím moc pochválit za výběr doplňků. Masivní náhrdelníky à la Kleopatra jsou dokonalé. Stejně tak i šaty druhé modelky. S drobným zlatým páskem mají ten správný šmrnc. A když navíc obě vědí, jaká barva lichotí jejich rtům, je to radost pohledět.

Foto: Studenta

Elegáni za každé situace

I když se člověk vyfikne na formální party sebelíp, úplně běžnou praxí je, že svůj dokonalý outfit zazdí šusťákovou či jinou bundou sportovního typu. To však není problém těchhle dvou. Slečna má možná jednoduchý kabát, ale ta šála ho staví o desítky levelů výš. Mladý muž o vkusu také něco ví. Světle šedý dlouhý kabát a nenápadná tmavě modrá šála s elegantním vzorem se skvěle doplňují.

Foto: Studenta

Blondýnky na lovu

Černá klasika nikdy nevyjde z módy a tyhle dámy to vědí. Krátké upnuté šaty zdůrazňují křivky obou slečen. Krásný důkaz toho, že na party to jde i bez rozparků, hlubokých výstřihů a průstřihů v bocích či na zádech. Krajka v tomto případě udělala přesně to, co měla, a stejnou roli splnily i doplňky u druhé slečny. Obě ode mě mají pochvalu. Nejen Barney Stinson by z vás měl radost.

Foto: Studenta

Láska vs. stylista

Love is all you´ll need. Ne, stylista je ten, kdo je v tomto případě potřeba, nebo alespoň znalost dress codu. Zadání znělo jasně – Suit up! Ani tričko s popisem, ani džíny a ani tenisky od „tří pruhů“ nejsou to, co jsme chtěli vidět. Avšak šedé sako s modrou kravatou je povedená kombinace. Snad každá Suit up party má svého kravaťáka s kachničkami. Tentokrát jím byl dobře ustrojený muž vpravo. Byl bys Barneyho dobrý parťák, bro!

Foto: Studenta

Text: Klára Ludvíková

Foto : Pavla Šejnohová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější