Zapiš se do historie! Přijď zapařit na největší vodní party v Česku

Zapiš se do historie! Přijď zapařit na největší vodní party v Česku

Že jsou aquaparky pro znuděné rodiče a děti v koupacích čepicích? Omyl! V tom největším ve střední Evropě si totiž můžeš taky parádně zapařit a to je teprve pecka! Představ si – tělo naložené v příjemně teplé vodě, v ruce vychlazený drink a do uší ti buší ti nejlepší DJs! Líbí se ti? Perfekt, tak za námi v pondělí doraz do Čestlic!

Žádný strach, boj o demokracii tě nečeká, maximálně boj o to, aby ses na tobogán dostal mezi prvními. Ale proč nevyužít toho, že je druhý den volno, a pořádně nevypustit páru (a to nejen v páře)!

Co je na AQUAPALACE cool?

Pomalá řeka, ostrov pokladů s luxusním vlnobitím a hromada tobogánů, kde si zaletíš z různých výšek, lajnách a spirálách, venkovní bazén i klasický plavečák, v největším aquaparku ve střední Evropě najdeš úplně všecko. Čeká tě tu 9 150 metrů čtverečních peckoidní zábavy, tak nech nudu doma a doraz s partou pořádně zakalit!

Aquapalace v Čestlicích už v říjnu předvedl, že party dělat umí, a tentokrát slibuje ještě větší odvaz! V rámci partnerství (nejen) s Becherovkou tě čekají poctivé drinky za pohodové ceny. Nebude chybět barmanská show, vystoupení krásných pole dance tanečnic, co potěší nejen leckteré pány, a hlavně pořádné decibely mistrů DJs.

Foto: Studenta

Na party do klubu? Nuda!

Vystup z davu a okořeň si život, vždyť do klubu dneska chodí každý druhý! Jo, ale party u bazénu, to známe leda tak z amerických filmů. Tady nemusíš být celebrita, stačí nahodit plavky, čapnout partu a dorazit v pondělí 16. 11. na Samet Aqua párty. Začínáme už od půl osmé, tak to nezmeškej, neb budeš litovat!

Foto: Studenta

Vstupenky a víc info najdeš hýr

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější