reklama
 
Móda vytvořená 3D tiskem i exkluzivní workshopy s hongkongskými designéry v Centru Chodov
poweredbyexperts

Móda vytvořená 3D tiskem i exkluzivní workshopy s hongkongskými designéry v Centru Chodov

Vydejte se do světa, kde se móda setkává s nejmodernějšími technologiemi! Jedinečnou šanci pro to nabízí od 3. do 16. října Centrum Chodov, které pro své návštěvníky připravilo interaktivní výstavu UNEXPECTED FASHION. Představí  3D outfity z dílny hongkongského studia SHIGO a zájemcům umožní nahlédnout přímo s jejich autory „pod pokličku“ 3D technologií v rámci workshopů probíhajících 3. října od 16 hodin. Pestrý doprovodný program je zdarma připraven také po celou dobu trvání výstavy.
reklama

Interaktivní výstava UNEXPECTED FASHION do Čech exkluzivně přiváží modely vytvořené s pomocí 3D tisku podle návrhů oceňovaného hongkongského designového studia SHIGO autorské dvojice Dave Chang a Kiwib Wong. Hongkongští návrháři reprezentující značku SHIGO budou navíc v Centru Chodov osobně k dispozici v průběhu jedinečných bezplatných workshopů, jejichž účastníky v pondělí 3. října od 16 hodin zasvětí do procesu výroby 3D módy.

Foto: Studenta

Další doprovodný program pak návštěvníky Centra Chodov přesvědčí o tom, že lze s pomocí 3D tisku vyrábět nejen stylové šaty či módní doplňky, ale i že pro tuto technologii může jako netradiční výrobní materiál posloužit například čokoláda. Po celou dobu výstavy až do 16. října budou v centru přichystány videoprojekce a praktické dílny vedené odborníky. Zájemcům umožní vyzkoušet práci s 3D perem či si nechat navrhnout bustu k případnému 3D vytisknutí.

ZAHÁJENÍ UNEXPECTED FASHION

Pondělí 3. října, 16.00–18.30 hodin

Hongkongští designéři značky SHIGO

Live show

Tvorba šatů 3D perem

Workshopy s SHIGO

VÍKENDOVÉ WORKSHOPY

Soboty 8. a 15. října, 14.00–18.00 hodin

3D tisk

3D tisk čokoládou

Neděle 9. a 16. října, 14.00–18.00 hodin

Workshop s 3D perem

Skenování a 3D tisk bust

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější