Móda vytvořená 3D tiskem i exkluzivní workshopy s hongkongskými designéry v Centru Chodov
poweredbyexperts

Móda vytvořená 3D tiskem i exkluzivní workshopy s hongkongskými designéry v Centru Chodov

Vydejte se do světa, kde se móda setkává s nejmodernějšími technologiemi! Jedinečnou šanci pro to nabízí od 3. do 16. října Centrum Chodov, které pro své návštěvníky připravilo interaktivní výstavu UNEXPECTED FASHION. Představí  3D outfity z dílny hongkongského studia SHIGO a zájemcům umožní nahlédnout přímo s jejich autory „pod pokličku“ 3D technologií v rámci workshopů probíhajících 3. října od 16 hodin. Pestrý doprovodný program je zdarma připraven také po celou dobu trvání výstavy.

Interaktivní výstava UNEXPECTED FASHION do Čech exkluzivně přiváží modely vytvořené s pomocí 3D tisku podle návrhů oceňovaného hongkongského designového studia SHIGO autorské dvojice Dave Chang a Kiwib Wong. Hongkongští návrháři reprezentující značku SHIGO budou navíc v Centru Chodov osobně k dispozici v průběhu jedinečných bezplatných workshopů, jejichž účastníky v pondělí 3. října od 16 hodin zasvětí do procesu výroby 3D módy.

Foto: Studenta

Další doprovodný program pak návštěvníky Centra Chodov přesvědčí o tom, že lze s pomocí 3D tisku vyrábět nejen stylové šaty či módní doplňky, ale i že pro tuto technologii může jako netradiční výrobní materiál posloužit například čokoláda. Po celou dobu výstavy až do 16. října budou v centru přichystány videoprojekce a praktické dílny vedené odborníky. Zájemcům umožní vyzkoušet práci s 3D perem či si nechat navrhnout bustu k případnému 3D vytisknutí.

ZAHÁJENÍ UNEXPECTED FASHION

Pondělí 3. října, 16.00–18.30 hodin

Hongkongští designéři značky SHIGO

Live show

Tvorba šatů 3D perem

Workshopy s SHIGO

VÍKENDOVÉ WORKSHOPY

Soboty 8. a 15. října, 14.00–18.00 hodin

3D tisk

3D tisk čokoládou

Neděle 9. a 16. října, 14.00–18.00 hodin

Workshop s 3D perem

Skenování a 3D tisk bust

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější