Nadupaný festival Colours of Ostrava nabídne 350 programů - pojeďte levněji s ISICem

Nadupaný festival Colours of Ostrava nabídne 350 programů - pojeďte levněji s ISICem

Legenda taneční hudby Underworld, australští rockoví psychedeleci Tame Impala, islandští Of Monsters and Men, elektronický mág M83, britský písničkář s nezaměnitelným hlasem Passenger... to je jen několik hlavních jmen z nabídky festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční od 14. do 17. července opět v úchvatném industriálním areálu Dolních Vítkovic. 

Přes 350 programových bodů (kromě koncertů i divadla, filmy, workshopy, diskuse, výtvarné aktivity) proběhne na více než 20 otevřených i krytých scénách včetně speciálních Electronic stage, divoké taneční Drive stage i alternativní Full Moon stage.

Celkově letos do Ostravy přijede přes 70 zahraničních a 50 domácích kapel a hudebníků, kteří nabídnou hudební zážitky z mnoha žánrů - od elektroniky, přes world music, rock, pop či jazz až po reggae. Objeví se zda zástupy hudebních scén z celého světa - od Nového Zélandu přes Island, Austrálii, Mali, Kamerun, Ghanu, Kongo, Mali, Ukrajinu až po Izrael či Jižní Koreu.

K nejzajímavějším “skrytým” jménům patří například Victoria Hanna z Izraele, dcera rabína divoce rapující starověké židovské texty, holandská zpěvačka Kovacs, která svým syrově zabarveným hlasem připomíná nejen Amy Winehouse, nekonformní polská zpěvačka Maria Peszek, která je známá také jako herečka z filmů Agnieszky Holland a Jerzy Stuhra, Rocky Dawuni, hvězdný zpěvák reggae z Ghany aktuálně nominovaný na Grammy, malijská rocková kapela Songhoy Blues, která utekla z válkou zmítaného domova, mistrovský hráč na upravenou jednadvacetistrunnou koru Joel Sebunjo z Ugandy, hrající s kapelou Sundiata afrofunk, či elektronicko-rockoví Mbongwana Star z Demokratické republiky Kongo s dvěma frontmany na vozíčku z formace Staff Benda Bilili.

Industriální areál Dolních Vítkovic
Industriální areál Dolních Vítkovic Foto: Studenta

Z českých kapel zahrají například Monkey Business, Mydy Rabycad, Lake Malawi, Bára Poláková, Ohm Square, Republic of Two, DVA, Ivan Hlas Trio, Už jsme doma, Terne Čhave a další.

Vstupenky

Čtyřdenní i jednodenní vstupenky jsou k dostání na www.colours.cz nebo v síti Eventim. Sleva 10% z aktualní ceny čtyřdenní vstupenky pro držitele karet ISIC, IYTC, ITIC. K dostání pouze v předprodeji, ne na místě.

Více na www.colours.cz.

Podívejte se na oficiální aftermoview z roku 2015:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější