Odreagování před zkouškovým: Studenti pořádají open air festival MEZI BLOKY

Odreagování před zkouškovým: Studenti pořádají open air festival MEZI BLOKY

Konec akademického roku se nám pomalu blíží a studenty čekají obávané zkoušky. Co však může být lepší než si před nimi zresetovat hlavu, užít si jarní den a uvolnit se? Právě takovou možnost nabízí hudební festival MEZI BLOKY 2017, který se koná 17. května.

Akce je organizována studenty a mladými lidi ze studentského klubu Pod-O-Lee a nese heslo „od studentů pro studenty“. Festival se proto tradičně koná v den rektorského volna ČVUT, letos dokonce i UK, takže většina studentů bude mít v tento den volno. Akce však není určená jenom pro studenty, přijdou si na svoje mladší i starší ročníky.

Letos nás čeká dvojnásobná dávka hudby, protože kromě hlavní stage s kapelami zde bude i druhá DJ stage. Po českých kapelách nás čeká hudební pecka - kapela, která k nám přijede zahrát až z Holandska – Playground Zer0.

Program:

14.30 HLAVOU DOLŮ

15.45 DONRVETR

17.00 PUB ANIMALS

18.30 COCOTTE MINUTE

20.00 FAST FOOD ORCHESTRA

21.15 PLAY GROUND ZERO /NL/

Všechno se však nebude točit jenom kolem hudby. Součástí festivalu bude i bohatý doprovodný program, a to malování na tvář, focení s rekvizitami, body zorbing, pivolezení a mnoho dalšího. O přestávkách budou mít návštěvníci možnost vyhrát skvělé ceny nebo se občerstvit pivem, vínem, limonádou, dát si klobásky a další dobroty za opravdu studentské ceny. Také bude příležitost oddychnout si v chill out zóně. Víc info na FB akci.

Foto: Studenta

Akce končí v 22.00, po její skončení se však zábava nekončí – následuje afterparty v klubu v rámci areálu, která bude trvat až do rána.

Vstupné na festival je tradičně zdarma!

Text: Lívia Salzerová

Foto: Lucas Kozel

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější