Nejlepší studentské party května: dozvuky Majálesu i výlet do vesmíru

Nejlepší studentské party května: dozvuky Majálesu i výlet do vesmíru

Zkouškové je pro většinu vysokoškoláků za dveřmi, ti poctiví se již dávno učí a co teprve budoucí absolventi! Státnice se neúprosně blíží, a nejeden student má pocit, že nestíhá a nestačí. Nenechme se ale zastrašit a pojďme se restartovat před velkým finišem. Studenta vám přináší tipy na ty NEJ májové party!

Sexy doktorská party

Kdy: 3.5

Kde: El Mágico, Praha

Pražáci i Nepražáci, pokud ještě nemáte plán na páteční večer, vyrazte na lékařskou prohlídku. Možná dostanete i dýchání z úst do úst. Klub El Mágico a jeho sličné doktorky se o vás rádi postarají a nebude chybět ani první pomoc v podobě oblíbených drinků. Hrát k tomu bude DJ Petr Kozák a na ISIC vás bude vstupné stát jen 30,-

Foto: Studenta

Brněnský Majáles

Kdy: 7.5

Kde: brněnské Výstaviště

Je třeba další pozvánky? Lístky kromě pár opozdilců už všichni mají, že se tentokrát bude slavit na Výstavišti už je také známo. Brno bude spolu s Olomoucí a Zlínem uzavírat oslavy, které se prohnaly Českou republikou. A jak je notoricky známo: To nejlepší na konec!

Foto: Studenta

Majáles Zlín

Kdy: 7.5

Kde: Náměstí Míru, Sportovní hala EURONICS, Zlín

Pokud chcete obrazit všechny Majálesy, budete se muset asi rozkrájet. Ani Baťovo město totiž nezůstává pozadu. Ve Sportovní hale vystoupí Ready Kirken, Ben Cristovao nebo Sto Zvířat. Napřed bude ale na Náměstí Míru zvolen nový král. Program zakončí Red Bull Silent Disco s DJ’s Ollie Torr a Nimand.

Foto: Studenta

DNB Night

Kdy: 10.5

Kde: Maximal Club, Liberec

Majálesy jsou už za námi, ale správný student si vždy najde důvod k party. Severočeši by si neměli nechat ujít DNB Night s dýdžeji Bifidus Aktif a Suki. Na akci budou k dispozici zvýhodněné vstupenky na srpnový festival Ĺet It Roll, na kterém se předvede na 20 drum & bassových borců z celého světa.

Goodbye party

Kdy: 14.5

Kde: Duplex, Praha

Semestr se neúprosně blíží ke konci a to pro většinu zahraničních studentů znamená jediné: návrat domů. Tak se s nimi přijďte rozloučit na Goodbye party Nation2Nation, tentokrát do Duplexu.

Foto: Studenta

Óčko Space Party

Kdy: 31.5

Kde: FX Radost, Praha

Za padesát korun do vesmíru? Tak to je nadneseně řečeno možnost, kterou nabídne svým účastníkům Óčko Space Party pod heslem: Odleť jako muž. Vrať se jako hrdina! Těm, co se přihlásili do soutěže, Óčko dává možnost vybojovat si místo ve vesmírné lodi na festivalu Szieget. A pokud nemáte tak vysoké ambice, můžete se prostě jen přijít pobavit na Vesmírné Silent Disco  nebo na UV party.

Text: Marie Tumová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější