Podnikej chytře! Inspiruj se Smart Business Festivalem

Podnikej chytře! Inspiruj se Smart Business Festivalem

Hledáš nástroje pro efektivní a inovativní podnikání? Zajímáš se o to, jak ti technologie můžou ušetřit náklady a zjednodušit procesy? Nenech si ujít Smart Business Festival, přehlídku prezentací na  podporu podnikání, kde se dozvíš nápady a služby, které mohou přispět k usnadnění života českých podnikatelů. Projekt si připravilo sdružení CzechInno a koná se 21. 10. 2015 v pražské Vozovně Střešovice.

„V poslední době jsme se v rámci našich projektů setkali s mnoha výbornými nápady, které si zaslouží pozornost českých podnikatelů – mohou totiž významně napomoci zrychlení a zlevnění jejich podnikání a rychle tak zvýšit jejich konkurenceschopnost,“ přibližuje prvotní podnět k uspořádání Smart Business Festivalu předseda řídicí rady sdružení CzechInno David Kratochvíl.

Foto: Studenta

"Spolu se stále intenzivnějším vlivem nových technologií, vyšší mírou využívání internetu, nových způsobů komunikace a souvisejícími problémy se zajišťováním financování a lidských zdrojů pro implementaci těchto změn ve firmách nás tento trend vedl k záměru představit tyto novinky českým podnikatelům na „přehlídce nápadů o tom, jak podnikat chytře“, kterou jsme nazvali Smart Business Festival. Inspirací nám mj. jsou velké podnikatelské festivaly v zahraničí – zejména ve Spojených státech a ve Velké Británii – kterých jsme se několikrát zúčastnili a které v ČR bohužel dosud nemají tradici, na rozdíl od velkých oborových veletrhů. Sdružení CzechInno chce tuto tradici založit, a proto zveme všechny chytře smýšlející podnikatele na náš Festival."

Komu je Smart Business Festival určen? Všem potenciálním a začínajícím podnikatelům, ale i podnikatelům již aktivním, kteří chtějí využít ve svém podnikání nové přístupy a nápady, které z jejich podnikání udělají „smart business“.

Organizátoři ze sdružení CzechInno si kladou za cíl zapojit široké spektrum firem i OSVČ napříč obory podnikání s cílem informovat o novinkách a „smart“ řešeních, která se jim v oblasti hlavních témat festivalu nabízejí, nabídnout srovnání se zeměmi v rámci EU s podobnou situací, jako je v ČR, upozornit na služby, jichž mohou podnikatelé bezplatně či s nízkými náklady využít pro racionalizaci svého podnikání,umožnit přímý kontakt mezi všemi aktéry podpory podnikání a výměnu informací a best practices v oblasti inovativního přístupu k podnikání a nabídnout účastníkům náhled na českou gastronomii a design s využitím inovativních řešení formou atraktivního doprovodného programu. Festival zahrnuje konferenční část, v níž se během celého dne představí více než 30 přednášejících a expoziční část, která představí praktické ukázky prezentovaných „smart“ řešení v programových oblastech Festivalu.

Průběžně aktualizované údaje o akci najdete na www.smartbusinessfestival.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější