ČEZ podporuje studenty v kariéře i v zábavě
poweredbyexperts

ČEZ podporuje studenty v kariéře i v zábavě

Podle průzkumu společnosti Universum a Studenta Media je Skupina ČEZ jedním z nejžádanějších zaměstnavatelů mezi českými studenty napříč všemi obory. 

Kromě zajímavé práce v prestižním oboru, jakým je energetika, nabízí pro vysokoškoláky spoustu různých aktivit, a to již v době studia. Mezi ně patří například dvoutýdenní stáž v provozech obou jaderných elektráren Letní univerzita, zařazení do stipendijního programu nebo spolupráce při psaní závěrečných studentských prací.

ČEZ také organizuje soutěže o nejlepší diplomovou nebo doktorandskou práci a soutěž o nejlepší vědeckotechnickou práci v oboru energetika.

Nejlepším absolventů nabízí roční výběrový trainee program ČEZ Potentials.

Ve svých aktivitách se snaží přiblížit studentům realitu pracovního prostředí, se kterým se můžou jako nově nastupující zaměstnanci setkat. Podívejte se na průvodce prvním dnem v jedné z nejžádanějších společností v Česku. Díky videím na www.kdejinde.cz můžete nahlédnout jak do provozu jaderné, uhelné i vodní elektrárny, tak i do terénu, ve kterém se pohybují zaměstnanci distribučních společností. Pro velké fanoušky energetiky jsou pak k dispozici virtuální prohlídky provozů na webových stránkách www.cez.cz.

Foto: Studenta

Tím ale ČEZ nekončí. Stává se partnerem oblíbené vysokoškolské soutěže Excelent Kolej roku a to v rámci podkategorie Moje kolej. Pro jednoho z vítězů, který natočí promo video pro svou univerzitní kolej a získá za něj nejvíc lajků, uspořádá zajímavou exkurzi do Temelína s obědem pro 10 lidí.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější