Čtenářky Studenty testovaly novou přírodní kosmetiku Oriflame!
poweredbyexperts

Čtenářky Studenty testovaly novou přírodní kosmetiku Oriflame!

V minulém čísle magazínu Studenta jsme hledali čtenářky, které by měly zájem otestovat novou přírodní řadu kosmetiky Oriflame. Zájemkyň se nám ozvaly desítky, z nich jsme vybrali naše „testerky“ a nyní vám přinášíme jejich zkušenosti.

Patricia Monge García, Filozofická fakulta Olomouc

Předem bych chtěla poděkovat magazínu Studenta za to, že mi umožnil se testování zúčastnit. Článek v dubnovém vydání Studenty o ekologické kosmetice mě velmi zaujal. A proto jsem se obratem k testování přihlásila. Sama jsem spíše přírodní typ, a proto bych si i ze zvědavosti krém koupila. Po týdenním testovaní tří různých krémů (vyhlazující denní, noční a oční krém) jsem byla mile překvapená a krém naprosto splnil moje očekávání. Zaujala mě jeho přirozená vůně, ale nikoliv příliš výrazná, navíc moje pleť byla příjemně hebká. V minulosti jsem byla zvyklá nanášet si na obličej více krému, v tomto případě se při nanesení větší vrstvy všechen krém nevstřebal, a proto doporučuji si jej nanášet jen malinko, což vlastně vůbec nevadí, alespoň mi krémy vydrží déle. Domnívám se, že jakmile mi krémy dojdou, opět si alespoň denní krém z této řady koupím, musím ovšem zjistit, zda se v mém okolí někdo prodejem kosmetiky zabývá.

Foto: Studenta

Vlaďka Linhartová, ČVUT

První seznámení s kosmetikou Ecobeauty je velmi příjemným překvapením. Již samotné balení krémů upoutá pozornost a dodá pocit luxusu. Tyto krémy vyživily moji pleť, příjemně ji zpevnily a vyhladily. Musím vyzdvihnout i oční krém, který spolehlivě osvěží oční okolí. Pleťová kosmetika z řady Ecobeauty nejenže pečuje o moji pokožku, ale také garantuje obsah přírodních přísad a obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, což také podpořilo mé nadšení z těchto produktů. Celkově bych zhodnotila používání krémů jako velmi přínosné.

Foto: Studenta

Michaela Černá, Česká zemědělská univerzita

Celkový dojem je veskrze kladný. Krémy nejsou zbytečně moc parfémované, dobře se nanáší. Výsledky vidět jsou, tzn. pleť vypadá zdravěji a sjednoceněji. Co mi přijde zbytečné, tak používat všechny tři produkty zároveň. Pro stejný efekt by určitě stačil pouze noční krém. Oční krém je v mém věku úplně zbytečný. Co je na výrobcích sympatické, tak zapojení do fairtrade. Je dobré vědět, že i velká firma jako Oriflame má zájem o problematiku podhodnocené práce ve světě.

Foto: Studenta

Michaela Brodecká, Česká zemědělská univerzita

Po týdenním testování ekologických krémů Oriflame jsem zaznamenala větší hydrataci pleti. Proto bych je tedy doporučila dívkám, které mají spíše sušší pleť. Dále mě příjemně překvapila jejich přirozená a hezká vůně. Co se týká celkového vyhlazení pleti, tak to bohužel nemohu potvrdit, zřejmě také proto, že zatím naštěstí vrásky nemám. Celkově bych tedy svou zkušenost s používáním krémů hodnotila pozitivně, myslím si, že si denní krém budu kupovat pravidelně.

Foto: Studenta

Jménem redakce magazínu Studenta bychom tímto chtěli poděkovat všem zájemkyním o testování ekologické kosmetiky Oriflame, které se přihlásily na základě článku otištěného v minulém čísle. Protože se vás přihlásilo hodně, testování bylo umožněno prvním přihlášeným studentkám.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější