Extrémní zážitky s extrémní kamerou Sony Action Cam
poweredbyexperts

Extrémní zážitky s extrémní kamerou Sony Action Cam

Kamera Action Cam HDR-AS15 je skvělý parťák ke každému sportu

Zachyťte jedinečnost okamžiku kdykoliv a kdekoliv. Kamera Sony Action Cam je takřka nezničitelná a díky široké nabídce příslušenství ji můžete použít při jakékoliv akci. Ať už sjíždíte řeku, jezdíte na kole nepřístupným terénem nebo skáčete padákem, váš zážitek bude navždy uchován v prvotřídní kvalitě. Miniaturní kamera váží pouhých 90 g včetně baterie, takže při sportování vůbec nepřekáží. Díky chytrým doplňkům se jednoduše připne na helmu, ruku, řidítka nebo surf. Jedním z doplňků je i vodotěsné pouzdro, se kterým kamera bez problému natáčí až 60 metrů pod hladinou. Pro vodní sporty existuje i parádní vychytávka – přídavný plovák, který kameru vynese nad hladinu. Použití kamery nezná mezí. Důkazem je oficiální YouTube kanál, na kterém najdete akční videa.

Foto: Studenta

A co technické specifikace? Action Cam má citlivý snímač, který vytváří ostrý a jasný záznam téměř bez šumu za jakýchkoliv světelných podmínek – od úsvitu do soumraku. Objektiv má extrémně široký zorný úhel 170°, takže zaberete doslova celé okolí. Při natáčení v pohybu nejvíce oceníte stabilizátor obrazu, díky němuž je záběr neustále ostrý a bez otřesů. Nahrávání můžete kdykoliv zpomalit, a to až čtyřnásobně. Akční momenty tak budou natočeny ještě dramatičtěji.

Foto: Studenta

Sdílení videa nikdy nebylo jednodušší. Přes Wi-Fi se kamera snadno propojí se smartphonem nebo tabletem, odkud mohou videa jít přímo na sociální sítě. Stačí si zdarma stáhnout mobilní aplikaci PlayMemories Mobile, která navíc umožňuje kameru dálkově ovládat.

Foto: Studenta

TIP pro vás:

Chcete pořídit unikátní záběry, ale nemáte rádi adrenalin? Zkuste připnout Action Cam na RC model vrtulníku. Video zde.

TIP pro vašeho mazlíčka:

Chcete vidět svět psíma očima? Jedním z doplňků jsou i psí popruhy s integrovaným držákem na Action Cam.

Akční kameru od Sony Action Cam (HDR-AS15) pořídíte za 7 699 Kč včetně DPH.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější