Kofila odstartovala akční hru "ČMAJZNI TURBAN"
poweredbyexperts

Kofila odstartovala akční hru "ČMAJZNI TURBAN"

Čokoládovo-kávová tyčinka KOFILA má novou, napínavou hru pro mobilní telefony. Spustila ji začátkem května 2014 a hlavní roli tu hraje TURBAN postavičky známé z jejího obalu. 

Aplikace ČMAJZNI TURBAN propojuje reálný svět s virtuálními TURBANY, rozmístěnými po celém Česku a Slovensku, které se hráči snaží získat. KOFILA poprvé uvedla originální akční hru 30. dubna na Majálesu v Praze se speciální festivalovou verzí. Tu s sebou později přivezla i na Brněnský a Bratislavský Majáles. V této neobvyklé soutěži se navíc hraje o velice atraktivní, žluté ceny. Tak ČMAJZNI TURBAN a vyhraj.

Obrovská dynamika hry „ČMAJZNI TURBAN“ je v propojení mobilní aplikace s reálným pohybem hráče a virtuálních TURBANŮ. Cílem je čmajznout TURBAN soupeři a nacestovat s ním co nejvíce kilometrů, aniž by ti jej čmajznul jiný hráč. Interaktivní mapa v appce ukáže, kde můžeš TURBAN ulovit, nebo naopak o něj přijít rukou soupeře. Ať už jsi lovec nebo majitel, musíš dávat pořád bacha, kdo číhá „za rohem“.  Jenže pozor, přímo z appky můžeš načíst čárový kód tyčinky KOFILA a získat tak SUPER-SCHOPNOSTI, kterými soupeřům pěkně zavaříš.

Jasně, že s hrou ČMAJZNI TURBAN si užiješ kopec zábavy, ale můžeš taky vyhrát super stylové, hodnotné ceny. Za každou aktivitu ve hře získáváš body, a čím víc bodů… tím větší šance na výhru. Jakou taktiku zvolíš, je na tobě. Cen je spousta a za tu námahu fakt stojí. Jejich úplný výčet najdeš na webu hry.

Hra je samozřejmě propojená s Facebookem, takže můžeš šmírovat, který z tvých přátel TURBAN právě čmajznul.

Seznam festivalových akcí, na kterých se speciální KOFILA TURBAN ještě objeví a další zajímavé info o hře se dozvíš na Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější